2. USA - hodnotenia hotelov
  3. New York State - hodnotenia hotelov
  4. Brooklyn - hodnotenia hotelov
Spojené štáty americké Brooklyn Overené hodnotenia od skutočných hostí

• The Lodge Red Hook Priemerné hodnotenie: 8,2

„Slušný a čistý hotel s bohatými raňajkami.“

• The L Hotel Priemerné hodnotenie: 7,3

„Lokalita - blízko metra, pomerne bezpečná štvrť, nie ďaleko na Manhattan. Pomer cena výkon je super.“

• The L Hotel Priemerné hodnotenie: 7,3

„Skvělá lokalita, kousek od metra. Metrem během cca 30 minut v Manhattanu. Oceňuji automat na doplnění vody zdarma. Pokoj malý ale čistý. Velká a pohodlná postel. V blízkosti supermarket. Chladnička a mikrovlnná trouba na pokoji.“

• Holiday Inn Brooklyn Downtown, an IHG Hotel Priemerné hodnotenie: 7,2

„Dobrá lokalita, blízko stanice metra. Izba každý deň čistá a uprataná.“

• The Lodge Red Hook Priemerné hodnotenie: 8,2

„Všetko bolo v poriadku. Najskôr sme mali trochu obavy z lokality, ale nakoniec sme sa tam citili bezpečne. Jediný problém je, že je to trochu ďalej do centra. Použivali sme autobus v kombináci s metrom a niekedy trajekt. Raňajky boli na NY pomery úplne úžastné. Dobrý pomer cena/kvalita.“

• Liberty View Brooklyn Hotel Priemerné hodnotenie: 8,3

„Krásny výhľad na Manhattan z hotela👍. Veľmi pohodlné a veľké postele👍. Úslužný a nápomocný personál👍. Skvelý pobyt. Ďakujeme❤️“

• Liberty View Brooklyn Hotel Priemerné hodnotenie: 8,3

„Super lokalita - metro pri hotely priamo do centa, personál, pohodlné postele. Mohli sme si nechať batožinu do večera v hotely po checkoute. .“

• The Lodge Red Hook Priemerné hodnotenie: 8,2

„Čistota, milý personál, dobrá dostupnosť z centra NY“

• The Brooklyn Priemerné hodnotenie: 6,1

„Veľkosť apartmánu“

• Best Western Gregory Hotel Priemerné hodnotenie: 7,5

„raňajky bohaté...káva americká mi nechutí, ale to je môj problém...pokoj veľmi čistý, kvalitné zariadenie...DENNE čistia kôš na smeti, a DENNE menia uteráky...luxus...“

Brooklyn: 30 najlepších hotelov