2. Танзанія: відгуки про готелі
  3. Танзанія: відгуки про готелі
  4. Занзібар: відгуки про готелі
Танзанія Занзібар Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• zLife Stone Town Оцінка за відгуками: 7,2

“Помешкання розташоване поблизу пляжу та в кам’яному місті. Привітний персонал. Місцевий пляж комфортний для плавання. До історичної частини міста досить близько. Хороші сніданки.“

• Stonetown View Inn Оцінка за відгуками: 6,4

“Дуже зручне розташування, недалеко від порту і ринку. Зручна кімната , хоч і маленька. Є кондиціонер. Вид на місто з ресторану.“

• Maru Maru Hotel Оцінка за відгуками: 8,1

“кімната нормальна“

• Stone Town House Оцінка за відгуками: 8,6

“Зручне розташування, прямісенько у центрі, цікава будівля, дуже гарні сходи. Ліжка зручні, є розетки над кожним.“

• Antonio Garden Hotel Оцінка за відгуками: 7,9

“Дуже затишно, прекрасне розташування.“

• Menai Bay Beach Bungalows Оцінка за відгуками: 7,9

“Дуже гарна природа, пустий від туристів пляж, спокійний океан, місцевий колорит, чуйний персонал, вечірня шоу програма в ресторані“

• Bitcoin Beach Hotel Zanzibar Оцінка за відгуками: 9,1

“Вілла шикарна та прекрасна, всього вистачає і навіть більше!! Вілла має 2 окремі однакові великі кімнати в кожній з яких є велике двоспальне ліжко і одне односпальне, тобто можуть проживати 2 сімї, або одна сімя з двома-трьма дітьми! У вілли по суті приватна територія, з власним басейном, лежаками і всім, що необхідно. Власна кухня додавала комфорту. Приємний та ненавязливий персонал. допомагали в усьому, навіть швидко заміни колесо, коли ми його пробили по дорозі до помешкання. Коротше все гуд, небуло якихось нюаньсів, після яких я б не радив тут жити!“

• Bottoms Up Оцінка за відгуками: 6,6

“Відмінне співвідношення ціна/якість. Ідеальний варіант провести ніч перед поверненням додому. Кровать була зручна, нормальний вай-фай“

• Mizingani Seafront Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“Чудова локація, близько до всього що варто побачити в Стоун Тауні. Дуже смачний сніданок та гарний дизайн готелю, переповнений історичним духом.“

• Menai Bay Beach Bungalows Оцінка за відгуками: 7,9

“Неймовірний старий сад задає всю атмосферу! попри те, що помешкання нам не дуже сподобалось, власне сад з баобабами і іншими величезними деревами створили той шарм, за який ми вдячні. плюс - відсутні "бізнесмени"-масаї, ніхто не нав’язує покупки, масажі тощо. Розташування поряд з островами зумовлює доступність морської прогулянки з снорклінгом і неймовірним пляжем за доступною ціною. Крім цього це розташування було останнім перед відльотом, тому невелика відстань до міста Занзібар для нас була окремим плюсом. Можно прогулятись до мангрових заростей, це також вирізняє це місце від інших. В ресторані готують смачно, але іноді ми запитували страви, яких не було в меню, і нам їх готували (панкейки, наприклад). Ще в рибалок можна купити свіжозасмажені морепродукти (ми купували великого краба за дуже невелику ціну) але їсти їх там немає де. Меню, як і весь готель має оновлюватись після зміни власників, сподіваємось все буде добре.“

30 найкращих готелів - Занзібар