2. Ujedinjena Rep. Tanzanija: recenzije hotela
  3. Ujedinjena Rep. Tanzanija: recenzije hotela
  4. Zanzibar: recenzije hotela
Ujedinjena Republika Tanzanija Zanzibar Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• „Sve, ljubaznost usluga hrana cistoca”

• Spice Palace Hotel Prosječna ocjena: 7,9

„Lokacija hotela je odlična, sve nam je bilo blizu i prije svega smo se osjećali sigurni. Doručak je na prekrasnoj terasi sa pogledom i izbor je raznolik. Osoblje je vrlo ljubazno, dozvolili su nam raniji check in s obzirom da smo imali rani dolazak zbog leta.”

• Spice Palace Hotel Prosječna ocjena: 7,9

„Ljubazno osoblje i urednost u hotelu.”

• Spice Palace Hotel Prosječna ocjena: 7,9

„Bez zamjerke, zadovoljna lokacijom, smještajem, uslugom, osobljem”

• Golden Palm Boutique Zanzibar Prosječna ocjena: 7,9

„Osoblje je bilo odlicno Jako pristupacno i ljubazno Lokacija odlicna za sve koji zele imati mir”

• Spice Palace Hotel Prosječna ocjena: 7,9

„Hotel je smješten na pješačkoj udaljenosti do svih znamenitosti. U centru malih isprepletenih uličica , prepunih dućana. Živost od ranog jutra. Predivni ljudi , zaposleni u hotelu na raspolaganju za sve potrebe , pomoć i savjete. Čisto i uredno , ukusna raznovrsna hrana u restoranu na vrhu s pogledom na grad. Ako se želite opustiti , uživati , dobro zabaviti ovo je pravo mjesto za vas. Toplo preporučam. I moram pohvaliti organizaciju zabave na badnju večer. Izvrsno smo se zabavili uz dobru glazbu , super hranu i najvažnije prekrasne domaćine osoblje hotela. Od srca puno sreće i pozdrav iz Hrvatske”

• Spice Palace Hotel Prosječna ocjena: 7,9

„Smještaj , čistoća,savršena lokacija , hrana i predivno osoblje Vidimo se uskoro.”

• Stonetown View Inn Prosječna ocjena: 6,4

„odlična lokacija i ljubazno osoblje”

• Bottoms Up Prosječna ocjena: 6,6

„Dobra lokacija i krevet je bio udoban.”

• Dhow Palace Hotel Prosječna ocjena: 8,2

„Lokacija hotela je odlična, sve je blizu. Osoblje je ljubazno i spremno pomoci.”

30 najboljih hotela u gradu 'Zanzibar'

na temelju 39.414 recenzija hotela na Booking.com-u