2. Танзания отзиви за хотели
  3. Танзания отзиви за хотели
  4. Занзибар Сити отзиви за хотели
Танзания Занзибар Сити Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Zanzi Resort Оценка от отзивите: 9.4

„Изключително красиво място, огромна градина, басейн, уединени къщички, атмосферата е много идилична. Самата къщичка е чудесна, голямо легло, просторна, има хладилник със студена вода. Обслужването и храната бяха фантастични, всяка вечер има различно меню, много разнообразно, можеш да си поръчаш напитка на плажа, на кея или на басейна по телефона. Wifi покритието е добро навсякъде.“

• Shaba Boutique Hotel Оценка от отзивите: 8.5

„Видът и размерът на апартамента, както и неговите разположение.“

• Sunny Palms Beach Bungalows Оценка от отзивите: 8.5

„Всичко е прекрасно. Просторни апартаменти, чудесен плаж, прекрасна закуска.“

• Golden Tulip Stone Town Boutique Оценка от отзивите: 7.5

„Местоположението, размерът на стаята и интернет сигнала.“

• Sunny Palms Beach Bungalows Оценка от отзивите: 8.5

„Бяхме сами на втория етаж в двуетажна вила. Апартамента беше просторен, чист, подреден и много красиво обзаведен. Разполагагме с огромен телевизор, красива голяма тераса, обширна трапезария, много красива спалня, подреждана всеки ден по различен и красив начин. Тишината и почивката ни бяха перфектното изживяване. Чист плаж, красиви гледки, приятелски настроени местни по плажа.“

• Golden Tulip Zanzibar Airport Hotel & Spa Оценка от отзивите: 8.4

„Чисто, уютно, тихо, европейский сервис.“

• Chuini Zanzibar Lodge by NEWMARK Оценка от отзивите: 8

„Това е най - невроятното място, където съм била на почивка. Спокойствие, вкусна храна и коктейли, усмихнат персонал, който задоволи всеки наш каприз. Всички удобства, чистене всекидневно на бунгалото. Закуската е без краен час на сервиране, което за мен беше истинско удоволствие, защото не обичам да ставам рано. Тихо, спокойно място. Все едно бяхме сами, а в същото време хотела беше пълен. Приливи и отливи на океана пред прозореца на бунгалото ни. Не съм виждала никъде такава красота, всеки ден различна гледка. Това е мястото, което от тук нататък ще посещавам заради самото място, а не заради Занзибар. Любимите ми Happiness и Elisha от персонала направиха почивката ни още по незабравима с изключителните си усмивки и начин на общуване. Благодаря на Фарида и целия персонал за всичко останало, което направиха за нас, въпреки че не беше част от работата им. За мен Chuini е перлата на Занзибар. Ще бъда там отново и отново... БЛАГОДАРЯ.“

• Spice Palace Hotel Оценка от отзивите: 7.9

„Закуската на последния етаж - чудесно място, разнообразни неща всяка сутрин. Отношението на персонала - всички бяха много мили, отзивчиви и любезни. Леглото беше удобно. Почистваха всеки ден.“

30-те най-добри хотела в Занзибар Сити

на базата на 39 459 отзива за хотели на Booking.com