2. Tanzanie hodnocení hotelů
Tanzanie Moshi Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Dual Mountain View Lodge Průměrné hodnocení: 8,3

„snídaně výborná a velká“

• Climbers Home Průměrné hodnocení: 8,1

„Velice děkujeme za vřelý přístup pana majitele, který byl velmi nápomocný,ochotný a měl seriózní jednání.“

• Climbers Home Průměrné hodnocení: 8,1

„Super ubytování v centru města a za hlavně za skvělou cenu. Pokoje jsou velké a pohodlné, na střeše se podává základní snídaně a občerstvení v průběhu dne. V okolí je spousta obchodů a restaurací. Na autobusové nádraží je to kousek.“

„Vše ok“

• The Better Inn Průměrné hodnocení: 7,8

„Příjemný personál, který nám pomohl zařídit co jsme potřebovali, klidná lokalita, blízko obchůdek a jednoduchá cesta do centra. Dobré snídaně, velkou výhodou moskytiéra. Pohodlné posezení venku. Dobře vaří. / Friendly staff who helped us arrange what we needed, quiet location, close to shops and easy access to the center. Good breakfast, a big advantage of mosquito net. Comfortable sitting outside. cooks well“

• The Better Inn Průměrné hodnocení: 7,8

„Velice pěkné ubytování, fungunící bar a restaurace, hezky vybavený pokoj, vstřícný personál!“

• Kilimanjaro White House Hotel Průměrné hodnocení: 7,9

„vše ok“

• KILIMANJARO MAD MONKEY'S HOTEL Průměrné hodnocení: 8

„Krásný backpacker plný uměleckých výtvorů a artefaktů. Majitel je prima chlapík a ve všem rád vyhoví. Hotel je kousek od centra Moshi tak 10min chůze, nebo 2min tuktukem. Byli jsme tam s malým dítětem, tak jsme ocenili i blízkost zábavního parku s kolotoči a vodními skluzavkami, asi 5min chůze.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Moshi