2. Comentarii despre hoteluri în Turcia

• Comentariu trimis pe 15 mai 2024

Excelență
    • Suită Executive

Am stat prea puțin. 😁

Totul a fost impecabil, mic dejun delicios,diversificat,foarte mult, gazdele foarte primitoare,camere curate,liniște pe timpul nopții, perfect.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 29 octombrie 2023

Bine
    • Suită Executive

Mobilierul si peretii au “amprenta” trecerii unui numar mare de turisti si a timpului probabil (nu stiu daca toate camerele arata la fel, dar a noastra era destul de degradata, desi mobilierul destul de modern). In zona bucatariei a existat anterior o inundatie, iar parchetul era umflat. Capusule pentru esspresor a trebuit sa cumparam, nu erau puse la dispozitie de hotel. Micul dejun foarte slab. Internetul functioneaza cu intreruperi. Curatenia facuta in camera este superficiala (canile si paharele nu sunt spalate corespunzator).

Hotelul este amplasat pe o strada destul de linistita dar aproape de agitatia de pe Istiklal. Camera este mare, dotata cu bucatarie si ustensile daca vrei sa pregatesti ceva. Espresorul din camera era defect dar baietii de la receptie l-au schimbat imediat. Patul este confortabil, canapeaua decenta, lenjeriile si prosoapele curate. Se face ceva curatienie zilnic, se schimba prosoapele si chiar si papucii de camera la 2 zile. Angajatii de la receptie sunt foarte amabili.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 29 septembrie 2023

• Suită

Era tot timpul un miros foarte urat atât în camera cât și în afara camerei.

Locație amplasata in centru, facilități de a ajunge in mai multe locuri de la locație.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 21 august 2023

Acceptabil.
    • Suită

Camera, deși spațioasă, miroase foarte tare a mucegai, lucru pe care nu l-am depistat la început. Datorită acestui aspect am dormit cu ușa balconului deschisă în fiecare seară; chiar și-așa, cu geamurile închise, zgomotele din stradă se auzeau până la orele 2 noaptea și apoi dimineața la 7:00 când veneau mașinile pentru aprovizionarea magazinelor. Salvarea mea au fost dopurile de urechi din trusă. :)) Referitor la micul-dejun: este sub așteptări; același în fiecare zi și cu puține alegeri :(( și l-am servit doar în primele 3 zile și în ultima zi din sejur. Am ales să-l servim în altă parte. Mobilierul este vechi. Ar trebui să se mai facă îmbunătățiri.

Personalul de la recepție a fost foarte amabil și prompt în a ne oferi informațiile necesare de care am avut nevoie. În cameră au fost schimbate prosoapele în fiecare zi, iar lenjeria patului o dată la două zile. Locația este aproape de strada Istiklal, zona cea mai însuflețită din Istanbul, dar și de turnul Galata.

• Comentariu trimis pe 6 iunie 2023

Plăcut
    • Suită

Mic dejun sărăcăcios, se auzea absolut totul din strada din cauza geamurilor de proasta calitate ( am avut suita iar in patul amplasat in locul unde înainte cred ca a fost balcon - adică înconjurat de geamuri - a fost imposibil de dormit).

Locația aproape de strada Istiklal, camera mare și personalul foarte amabil.

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 2 mai 2023

Amabilitatea personalului

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2023

6,0
    Locație buna - hotel foarte mic, spatii mici, inghesuit
    • Suită

Camera dubla este estrem de mica, camera tripla are că și pat single un fotoliu extensibil extrem de mic și inconfortabil. Paturile inconfortabile. Camera dubla de la etajul 1 - avea un perete umed, cu mucegai. Micul dejun sărăcăcios.

Locația este foarte centrala, personalul foarte amabil

• Comentariu trimis pe 21 septembrie 2023

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 26 august 2023

• Comentariu trimis pe 29 iunie 2023

Sejur în iunie 2023

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: