2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea Marmara
  4. Comentarii despre hoteluri în Istanbul
Turcia Istanbul Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Clarion Hotel Golden Horn Scor din comentarii: 9

„Totul a fost perfect ,personalul profi si f amabili”

• OttomanZade Scor din comentarii: 7

„Locație excelentă în centru. Mic dejun consistent și variat. Personalul foarte, foarte amabil. Ne-a ajutat cu tot ce am cerut. Thank you , Tina! You are the best ! Thank you for your help!”

• Katelya Hotel Scor din comentarii: 9

„Locatie excelenta, hotelul este foarte aproape de principalele obiectibe turistice, zona este linistita. Camerele de hotel sunt foarte curate, iar personalul este foarte atent si prietenos. Recomand cu drag!”

• Grand Naki Hotel Scor din comentarii: 8,2

„Hotelul este amplasat in orasul vechi, foarte aproape de Hagia Sophia, Moscheea Albastra, Palatul Topkapi, Basillica Cisterna Istanbul, Grand Bazar etc. ceea ce este un mare plus. Zona nu este una foarte placuta la vedere, e cam multa mizerie pe strazi si multa agitatie cu aprovizionarea. Cu parcarea este cam complicat, dar rezolva cei de la hotel cu parcare in apropiere, cu 15 euro/zi. Personalul hotelului foarte amabil, orientat catre nevoile clientului. Camerele duble sunt foarte mici, baile, la fel de mici, dar se face curatenie si se schimba zilnic prosoapele. Camerele triple sunt mai mari. Micul dejun, nu este foarte bogat, dar gasesti ce sa mananci. Cafeaua espresso este foarte buna, dar latte-ul este de fapt o cafea mai lunga, din care lipseste in general laptele. In concluzie, raportul calitate/pret este foarte bun.”

• Rumours Inn Scor din comentarii: 8,4

„Nimic. Vă jur că am fost la multe hoteluri in Istanbul,dar unu care nu are de a face cu pozele expuse nu am pomenit. Îmi pare RAU că nu am făcut poze, sunt dezgustat. Fugiți de hotelul acesta, va rog.”

• Hotel Momento Golden Horn Scor din comentarii: 9

„Este un hotel foarte bine poziționat, la 1 min distanță este funicularul care te duce în Piata Taksim și in imediata apropierea este podul pe care îl traversai și ajungeai în orașul vechi. Cameră a fost foarte confortabila, baia era echipată cu tot ce aveai nevoie. Micul dejun bun cu o priveliște minunată .”

• Walnut Shell Hotel Sultanahmet Scor din comentarii: 9,2

„Micul dejun a fost bun, aduceau cam 2 feluri diferite zilnic, insa restul de aperitive la fel. Pozitionarea foarte buna, cam la 500 m de mers pana la moschei si cam 700 m pana la statia de tramvai T1. Zilnic gaseam patul si hainele aranjate, gunoiul luat. Domnul de la cazare ne a ajutat si cu parcarea, platind putin pentru cele 5 zile. De asemenea, nu am avut probleme cu apa calda sau cu aerul condiționat.”

• Hotel New House Scor din comentarii: 7,6

„este bine poziționat”