2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Kraj bratysławski – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Bratysława – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Słowacja Bratysława Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Studio jest wspaniałe dla 3-4 osób. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jednej ogromnej sypialni z wieloma szafami i szafkami oraz z drugiego mniejszego pokoju jednoosobowego. 3 pomieszczenie to salon z kuchnią z wielkim wygodnym narożnikiem. Łazienka z dużym przestronnym prysznicem i wszystkim czego potrzeba podczas wyjazdu. Michał (wlasciciel) jest wynajmującym jakiego jeszcze nie spotkałem. Pomocny, interesuje się, polecą a jednocześnie jest w tym wszystkim wyważony. Gdy masz problem piszesz i masz, np. Zapomniałem okularów zabrać do Polski a Michal bez problemu mi je odesłał. Polecił świetna restauracje z rzemieślniczym piwem. Przyjechaliśmy o 23:00, a on nas przywitał i pokazał gdzie co jest w mieszkaniu. Świetny wlasciel. Mieszkanie doslownie parę kroków od pałacu prezydenckiego i niedaleko starówki. Jednym słowem świetna lokalizacja. Wisienką na torcie było czekające na nas schłodzone proseco. Jeżeli nocleg w Bratysławie to tylko u Michała w mieszkaniu 😉”

• „Bardzo dobra lokalizacja i genialne widoki z apartamentu.”

• Apartment Breeze Ocena: 9

„Gospodarz bardzo miły i pomocny. Gospodarze mieszkają w tym samym budynku. Właściwie wszystko co było potrzebne znajdowało się na miejscu.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Bratysława

na podstawie 71 883 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com