2. Comentarii despre hoteluri în Seychelles
  3. Comentarii despre hoteluri în Seychelles
  4. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în La Digue
Seychelles La Digue Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Dream Holiday Self Catering Scor din comentarii: 8,8

„Cand am ajuns in ferry port , gazda ne a preluat cu masina si ne a dus la locatie. Odata ajunsi acolo ne a oferit toate detaliile legate de plaje , restaurante , tot ce inseamna insula. De asemenea ne au ajutat si cu inchirierea celor 2 biciclete. Personalul foarte amabil si de mare ajuto. Bucataria a fost utilata complet iar langa era un loc amenajat de luat masa. Deasemenea langa camera era si un balcon pentru relaxare cu 2 fotolii si o masuta. Am fost foarte multumiti de cele 2 nopti petrecute acolo. Recomand cu incredere aceasta locatie care este chiar in centrul insulei la 5 minute de ferry port.”

• Kot Babi Scor din comentarii: 8,4

„Foarte bine încadrat în natură. Ne-am simțit ca în casa bunicilor. Deși mobilierul nu este cel mai nou, totul este bine gândit și nu îți lipsește nimic. Bucătăria destul de bine dotată.”

• Chalet Bamboo Vert Scor din comentarii: 8,8

„Baie spatioasa. Gradina frumoasa, personal amabil si de ajutor. Terasa.”

• Chalet Bamboo Vert Scor din comentarii: 8,8

„Gradina mare frumoasa cu multe pasari simpatice , terasa, ai biciclete oferite contra cost, paturi f comfortabile, baie mare.”

• Chalet Bamboo Vert Scor din comentarii: 8,8

„Poziția, liniștea, spațiul generos, amabilitatea personalului!”

Cele mai bune 20 B&B-uri și hanuri din La Digue

pe baza a 12.288 comentarii pentru B&B-uri și hanuri pe Booking.com