3. Comentarii despre hoteluri în Dâmboviţa

9,9

10,0

• Comentariu trimis pe 13 mai 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Un fierbator ar fii necesar sau o descriere pentru plita electrica , in rest nimic de obtionat.

Recomand, este ca in poze. Canapeaua xxl super comodă, totul nou. Comunicarea perfectă, un loc liniștit pentru relax. Vom reveni

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 1 mai 2024

Ne-am simtit bine.
    • Apartament cu 1 dormitor

se simte un miros slab de tigara / pentru noi ca nefumatori am sesizat imediat, insa din fericire mirosul a fost suportabil, fiind foarte slab.. cel mai probabil un musafir a incalcat regulile casei la un moment dat... pacat!

arata fix ca in poze, este curat si cu mobilier frumos

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 8 ianuarie 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Recomand! Apartamentul este foarte curat, spațios și utilat cu tot ce este necesar. Gazda este amabilă și primitoare.

• Comentariu trimis pe 2 ianuarie 2024

Un apartament superb, modern, curat
    • Apartament cu 1 dormitor

Mi a displacut lipsa unui scurgator pentru vase. Recomand evacuarea hotei la exterior (din pacate, hota produce un zgomot asurzitor). Recomand instructiuni de utilizare pentru echipamente: plita mi s a parut complicat de utilizat, dar am reusit pana la urma sa ma descurc; in schimb cu termostatele individuale de habitaclu nu m am descurcat in a regla temperatura pe camere, desi in aparenta ar fi trebuit setat plus sau minus grade... Din pacate, baia nu mi a satisfacut complet nevoile: desi spatiul este degajat, modern, mi a displacut lavoarul minuscul si incomod, din care apa stropita suplimentar se scurgea pe blatul montat aditional sub lavoar si care, din pacate, ar necesita o atentie pentru reparatii; nu am regasit sigura lasarea cablurilor electrice pe coltul dusului in varianta neizolata. Per total, o atentie pentru detalii ar spori confortul si siguranta, ceea ce ar ridica si multumirea. Data viitoare sunt convins ca locatia va fi de un zece perfect.

Un apartament cu aer moder, spatiu foarte degajat si design minimalist. O canapea foarte mare si confortabila. Foarte ingenioasa ideea de iluminat led pe conturul ferestrelor la balcoane; balcoane inchise si open space catre living, respectiv dormitor. Insula de servit masa, bucatarie utilata standard. Cuptor electric modern, cu program de incalzire electric foarte intuitiv. Frigider echipat cu posibilitate de fabricat gheata. Dressing foarte mare, amenajat in lungul zonei de intrare living. Plita electrica mare ca dimensiune. Curatenia a reprezentat un factor important. O locatie excelenta pentru sejururi si sederi pe termen lung, avand confortul necesar si dotarile optime.

Sejur în ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 20 decembrie 2023

Un apartament minunat
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este exact ca in poze, modern cu tot ce ai nevoie pentru un sejur.

• Comentariu trimis pe 25 noiembrie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este foarte bine pus la punct. Modern, curat, cozy. Recomand, si daca voi mai trece prin zona cunsighranta revin ☺️

• Comentariu trimis pe 23 noiembrie 2023

Recomand
    • Apartament cu 1 dormitor

Locatie buna, camere spatioase, totul nou. Gazda foarte amabila, am putut sa modificam ora checkin-ului.

• Comentariu trimis pe 4 noiembrie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

In primul rând, proprietarul un domn foarte amabil. Ne-a pus la dispoziție un apartament superb,in care ai sentimentul că ai vrea sa stai mai mult decât aveai tu prevăzut. Foarte modern, elegant,cu mult bun gust aranjat. Copiii au fost așteptați cu dulciuri și au fost extrem de încântați. Curățenie deplină,nu am ce sa reproșez.Cu siguranță,daca drumurile ne vor mai aduce la Târgoviște,nu vom ocoli această cazare

• Comentariu trimis pe 28 octombrie 2023

Sejurul nostru a fost absolut minunat! Proprietatea a oferit o experiență memorabilă, cu servicii impecabile, camere con
    • Apartament cu 1 dormitor

Am apreciat foarte mult experiența noastră la această proprietate. Unul dintre aspectele care ne-au plăcut cel mai mult a fost locația sa excelentă. Afișând o amplasare centrală, aproape de numeroase atracții turistice și restaurante, ne-a oferit acces ușor la tot ceea ce ne-am dorit să vizităm. De asemenea, am fost impresionați de serviciul impecabil oferit de personalul proprietății. Aceștia au fost mereu atenți la nevoile noastre și au făcut tot posibilul să ne simțim ca acasă. Camerele au fost curate și confortabile, oferindu-ne o odihnă odihnitoare după zilele pline de explorare. În plus, facilitățile precum piscina și zona de relaxare au adăugat un plus de relaxare experienței noastre. Cu siguranță, amintirea noastră la această proprietate a fost una plăcută și ne-ar face plăcere să revenim în viitor.

• Comentariu trimis pe 4 octombrie 2023

Foarte curat,bine amplasat

• Comentariu trimis pe 7 aprilie 2024

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 31 martie 2024

Totul la superlativ: gazda, conditii, distanta fata de centru.

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 10 decembrie 2023