3. Comentarii despre hoteluri în Dâmboviţa
Dâmboviţa Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Dambovita Scor din comentarii: 2

„Personalul amabil”

• Hotel Valahia Scor din comentarii: 5

„Singurul care salvează acest hotel este personalul amabil și serviabil. Locația este la fel una foarte bună.”

• Hotel Del Ponte Scor din comentarii: 10

„liniste, curat, mic dejun bogat”

• Hotel Turist Scor din comentarii: 10

„Mic dejun foarte bun, si locatia este foarte buna.”

• Hotel Gâlma Scor din comentarii: 10

„Ca de fiecare dată când am fost nu este nimic de reproșat, personalul, cazarea, mâncarea, piscina, totul de la excepțional în sus.”

• Hotel Marina Scor din comentarii: 10

„Locație frumoasă, confort maxim, gazde primitoare. Vom reveni cu siguranță.”

• Pensiunea Q Scor din comentarii: 10

„Micul dejun excelent. Locatia superba. Abia astrpt sa revin cu cativa prieteni”

• Hotel King Scor din comentarii: 10

„Amplasarea hotelului foarte aproape de centru, parcare în curtea interioara, mic dejun bogat și gustos, piscina cu apă caldă, camere spațioase și curate.”

• Casa Zestrea Bunicii Scor din comentarii: 10

„Am avut parte de un sejur excepțional la "Casa Zestrea Bunicii". Pe lângă peisajele care complimenteaza amplasarea proprietății, curățenia, cât și amabilitatea gazdei, ne-au oferit un sfârșit de săptămână absolut superb. În ceea ce privește dotările, nu pot decât sa ma declar, de asemenea, extrem de mulțumită de tot ceea ce ne-a fost pus la dispoziție, de la vesela și ustensile pentru bucătărie, pana la tot ceea ce e necesar pentru grătar și igiena personala! Ciubarul a fost piesa de rezistență a sezurului! Cu siguranță vom mai reveni!”

• Casuta Alba Scor din comentarii: 10

„Bunul gust in amenajarea locatiei”

Cele mai bune 5 hoteluri din Dâmboviţa