2. Comentarii despre hoteluri în Tanzania
  3. Comentarii despre hoteluri în Tanzania
Zanzibar Archipelago Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sand Beach Boutique Hotel Scor din comentarii: 10

„Locatia foarte curata, paturile confortabile, restaurantul excelent, personalul jovial si amabil, piscina extraordinara. Plaja din Bweeju este superba si nu prea sunt beachboys in zona ! Hotelul este super!”

• Babalao Rooftop Hotel Scor din comentarii: 10

„Personal foarte prietenos, lenjerii curate, prosoape curate, locatie curata”

• Mambo Ocean Resort Scor din comentarii: 10

„Am tot citit pe Facebook despre resort , mi au stârnit curiozitatea comentariile și am zis ca neapărat trebuie sa il vizitez. Din păcate am avut deja rezervare pentru sejur în alta locație dar chiar mi-aș fi dorit sa fi venit doar aici. Este un loc minunat, simți un vibe aparte de cum pășești în curtea resortului care este plină de vegetație. Apoi oamenii de acolo, staff-ul sunt foarte amabili și tot timpul zâmbitori. Camerele sunt mari, spațioase și foarte curate dar mai ales la câțiva metri de plajă. Tabloul perfect este întregit de restaurantul foarte modern, ce parea renovat recent dar peste toate, mâncarea a fost absolut delicioasă. Felicitări!”

• „Hotelul se afla in centru nungwi, langa toate magazinele si de 10 pasi de plaja, foarte curat si am avut tot ce trebuie in camera, AC, cafea, frigider, si curatenie se face in fiecare zi. Staful este foarte amabil si toate ne au ajutat cu totul Micul dejun este variat si foarte delicios. Plaja este perfecta si nu se simte refluxul Chiar hotelul are un generator si nu se intrerupe curentul Gradina este foarte frumoasa si plina de fructe! Ne întoarcem cu siguranta”

• Cristal Resort Scor din comentarii: 10

„Personalul”

• Santa Rita lodge Scor din comentarii: 10

„Plaja a foat superba,cat despre cazare a fost un loc foarte linistitor,personalul foarte atent si foarte amabil,mancare super gustoasa,il recomand cu incredere”

• Heart of Zanzibar Bungalows Scor din comentarii: 9

„Hussein era foarte amabil un om super fain! Lenjeriile erau curate, camera era mare si faina, mic dejun f bun piscina era super Super fain”

• Babalao Bungalows Scor din comentarii: 10

„Hotelul este perfect, gazda extrem de primitoare. Locatia hotelului este la 3 minute de mers pe jos la plaja. Mâncarea este delicioasa, noi am luat masa mai mult la restaurantul hotelului decât in oraș. Recomand din tot sufletul locația. Gazda hotelului va ajuta si cu ghid pentru oraș, mereu disponibil pentru orice întrebare ai nevoie.”

• Shoki Shoki Hostel Scor din comentarii: 9

„Patul confortabil. Personalul drăguț. Amplasarea Hostelului.”

• Ananda Beach Hotel Scor din comentarii: 9

„Locatie cu iesire pe plaja, restaurant raport calitate pret f ok, personal amabil”

Cele mai bune 30 hoteluri din Zanzibar Archipelago