3. Zadar County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Zadar County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Duży, nowoczesny, przestronny apartament z prywatnym parkingiem”

• „Mieszkanie bardzo czyste i w pełni wyposażone we wszystko co potrzebne. Dogodna lokalizacja. Bardzo dobry kontakt z właścicielem mieszkania. Polecamy dla rodzin z dziećmi:)”

• Villa Atrio Ocena: 10

„Bardzo komfortowy obiekt z wieloma atrakcjami w pobliżu pozwalający cieszyć się pobytem tym, którzy chcą poleniuchować i tym aktywniejszym. Wygodne łóżka, wyciszone sypialnie, fenomenalny basen, przestrzeń i prywatność - wszystko razem zagwarantowało udany pobyt! Świetny kontakt z gospodarzem, który zapewnił nam dostęp do najlepszych domowych wytworów.”

• „Prosiłam o dwie osobne pościele przed zakwaterowanidm ,niestety prośba nie została spełniona Blisko dworca sutobusowego Jest kuchnia z czajnikiem i kubkami,herbatę trzeba mieć swoją”

• Grgo Apartments Ocena: 10

„-Bardzo miła i pomocna właścicielka -Świetna lokalizacja i widok (cudowne zachody słońca z widokiem na marinę) -Apartament doskonale wyposażony we wszystko co potrzebne. Dodatkowy plus za klimatyzację, która ratuje życie w upalne dni :) -Cisza i spokój -Wszędzie czysto -Łóżko bardzo wygodne, zwłaszcza po całym dniu zwiedzania :) Bardzo dziękujemy za wspaniały wypoczynek i polecamy to miejsce z całego serca. Hvala vam! 😊”

• „Super przestronny apartament, blisko centrum i wiele sklepów w pobliżu. Dobrze wyposażony, żelazko, suszarka, ręczniki, kosmetyki, nawet ekspres do kawy 👍🏻”

• „Wszystko było idealnie. Przepiękny widok na morze z tarasu głównego. Nie znaleźliśmy żadnych minusów. Właściciele bardzo mili, uprzejmi oraz bardzo troskliwi. Czegokolwiek potrzebowaliśmy to byli do naszej dyspozycji i gotowi pomóc. Apartament przerósł nasze oczekiwania. Czuliśmy się jak u siebie w domu. Otoczenie wokół domu jest cudowne, basen w sam raz. Polecamy na wakacje zarówno z dziećmi, jak i dla paczki znajomych. :)”

• Apartment Olive Ocena: 10

„Witam, serdecznie polecam ten Apartment. Bardzo uprzejmi i sympatyczni Gospodzarze,bardzo wysoki standard Bardzo czysto!!! Polecam wszystkim .”

• „Wspaniała miejscowka, domek nowiutki, dobrze wyposażony i ten widok z tarasu - bajka!”

• Apartments Fontana Ocena: 10

„Apartament wyposażony we wszystko co potrzebne do życia, na początku obawialiśmy się że nie ma pralki jednak ta znajdowała się na klatce schodowej.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Zadar County

na podstawie 289 392 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com