2. Recenzije hotela u državi SRB
Vrnjačka Banja Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Villa Neretva Ocena gostiju: 10

„Se je bilo super”

• Hotel Danica Ocena gostiju: 6

„Putovali sa malim detetom, te je igraonica u prizemlju pun pogodak i zaista sve pohvale za to, igracke su raznovrsne , citave, ispravne i raznovrsne. Takodje nam se dopalo blizina bazena hotela " Vrnjacke terme" i popust za ulaz koji smo ostvarili kao gosti " Danice"”

• A Hoteli - Hotel Park Ocena gostiju: 10

„Hotel je prelep,na samom šetalištu,sa prostranim sobama i udobnim krevetima.Osoblje je ljubazno i predusretljivo.Hrana raznovrsna ,ukusna.”

• Crna Mamba Novo!!! Ocena gostiju: 10

„Proveli smo deset dana u ovom predivnom novom apartmanu. Pravo mesto za odmor u zelenilu i tišini. Gospođa Rada i vlasnik Darko su bili predusretlhjivi i veoma ljubazni. Apartman se nalazi odmah iznad bazena kod Snežnika. Ocena 10+, Sve preporuke.”

• APARTMAN CITY Ocena gostiju: 10

„Domaćin Djordje za svaku pohvalu, ljubazan i pristupacan za sva pitanja. Terasa čista 10tka!”

• Jumiko Apartments Ocena gostiju: 9

„Mir, tišina, zelenilo,lep pogled sa balkona, pravi odmor. Sve čisto, domaćica ljubazna, nevidljiva”

• „Sve preporuke”

• Apartments Karamarković 1 Ocena gostiju: 10

„Lokacija, udobnost, čistoća. Sve je na zavidnom nivou i lak dogovor sa gospođom Svetlanom.”

• Divine Ocena gostiju: 10

„Apartmant je bio veoma čist i sređen. Nalazi se na nekih 10-15 minuta od šetališta i blizu akva parka.”

• Apartman Josic Ocena gostiju: 8

„Одлична локација,тихо и мирно у самом центру.”

5 najboljih hotela u regiji Vrnjačka Banja

na osnovu 6 306 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu