Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Latvija - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Vidzeme viesnīcu atsauksmes
Vidzeme Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Pine Resort Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Kopumā viss patika. Personāls laipns, mājiņa ar terasīti omulīga. Numuriņā ir mini leduskapis, tējkanna, krūzītes, tēja, ventilators un sildītājs, fēns. Gulta likās ērta gana. Klusa un mierīga vieta , kur atpūsties.“

• Bella Jūrmala Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 5

„Tīra istaba“

• Lodge "Ezīša Midziņa" Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Miers un daba netālu no pilsētas“

• Igates pils Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Man ļoti patika Igates pils, ēka ir rekonstruēta, saglabājot klasicisma stilā būvēto kultūrvēsturisko mantojumu. Īpašnieku un personāla pretimnākošā attieksme bija ne vairāk, ne mazāk kā izcila. Brokastis bija pilnvērtīgas blakus esošajā krodziņā ar fantastisku skatu uz pašu pili. Ļoti laba, klusa vieta, kur nakšņot un ne tikai - atbilstoša vieta pasakainām kāzām.“

• NEW Rixwell Collection Seaside Hotel Jurmala Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti omulīgi, pārdomāts viesu ērtībai un komfortam“

• Hotel Jurmala Spa Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Viss patika. Brokastis garšīgas, liela izvēle. SPA ļoti labs.“

• Hotel BEST with FREE PARKING Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Labrīt, pirmkārt, jāsaka ideāla vieta, jo turpat netālu ir Hesburger, bet tas tā, man patīka Hotel Best, jo ir pieejama kafejnīca (alus), tīrs numuriņš, viss nepieciešamais pieejams, ļoti laipna apkalpošana gan kafejnīcā, gan pieņemšanā. Jāatzīst, ka mani patīkami pārsteidza brokastu klāsts: auzu pārslu putra un ābolu plātsmaize un kafija bija vienkārši izcila un jā man palaimējās ar cenu (30.00)“

• Rija VEF Hotel with FREE Parking Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Parkošanās pie viesnīcas, iekļautas brokastis, tīrs numuriņš.“

• Porto Resort Viesu sniegtais vērtējums: 6

„Skats uz ezeru.“

• Bellevue Park Hotel Riga with FREE Parking Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Patika viss!It sevišķi ka mums skola tuvu,meita brauca uz eksāmeniem!Jauks personāls, smaidīgas meitenes!Garšīgas brokastis!Būs iespēja brauksim vēl!“

30 vislabākās viesnīcas reģionā Vidzeme

Balstoties uz 332 295 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā