2. Latvija: recenzije hotela
  3. Vidzeme: recenzije hotela
Vidzeme Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Rixwell Old Riga Palace Hotel Prosječna ocjena: 10

„Odličan manji hotel blizu centra starog grada,oduševljeni dizajnom sobe ,čisto, osoblje ljubazno,doručak super,imaju svoj parking .. sve za pet samo nama kratko jer gibamo dalje .”

• Avalon Hotel & Conferences Prosječna ocjena: 9

„/”

• Viktorija Prosječna ocjena: 8

„Odlično. Sve pohvale za čistoću”

• Airport Hotel Mara Prosječna ocjena: 8

„Blizina zračne luke i autobusa za centar grada. Veličina sobe. Tišina. Nenapadno osoblje. Klasičan, miran motel za one kojima nije bitna luksuz.”

• Primo Hotel Prosječna ocjena: 8

„.”

• Hotel Saida - quality hostel Prosječna ocjena: 7

„Lokacija je odlična. Kupatilo je dobro, grijanje u redu.”

• Escobars backpackers hostel Prosječna ocjena: 5

„Sviđa mi se lokacija objekta u blizini velikog gradskog parka, blizu je i strogi centar grada. Gradske znamenitosti na manje od 10 minuta hoda od hostela. U prizemlju hostela smješten je McDonald's.”

• „Zavtrak otlicnii. Spa ocen horosii. Vse otlicno.”

• „Hotel Radisson Blu Riga je nadmašio moja očekivanja. Hotel je velik i prostran i ima dobru lokaciju. Nama je lokacija bila izvrsna, na pola puta između stadiona i centra grada. Sobe u hotelu su standardne. Doručak je odličan i postoji dobar izbor hrane i pića za sve ukuse. Posluga u sobi je odlična. Osoblje na recepciji je više nego ljubazno i spunilo je moj zahtjev za produženim boravkom od 2 sata zbog večernjeg avionskog leta. Sadržaji u hotelu su izvanredni i pružaju puno više nego hoteli ovog ranga. Na vrhu hotela se nalazi Skyline Bar, sa širokim izborom pića i koktela, jako lijepa glazba, otmjeni svijet, ugodan i živahan ambijent, sa panoramskim pogledom na grad Rigu. Svakako posjetiti. U prizemlju je Lobby bar, za opušteno ispijanje kave ili čaja. U prizemlju je garderoba za noćni klub, koji se nalazi na katu -1 i koji se sastoji od dva uvezana dijela. Jedan je sa foteljama, šankom i podijem za ples gdje je jako zabavno i dinamično. Drugi dio je sa šankom, foteljama, a podij za pjevanje i ples je sve gdje se nađete, tu se izvode karaoke i izuzetno je zabavno, opuštajuće, gdje gosti izvode pjesme u spontanoj i komičnoj atmosferi. Također svakako posjetiti. Na 1.katu se nalazi Spa centar sa bazenom i saunama. Posjetio, probao i bilo je lijepo i ugodno. U prizemlju hotela, pored recepcije postoji Olympic Woodoo igraonica za ljubitelje igara na sreću, a za one koji nisu vješti ili nisu naučili kako to funkcionira, unutra također ima bar i restoran za upražnjavanje slobodnog vremena. Moram istaći da su moji prijatelji i kolege spavali u strogom centru grada u hotelu sa 5 zvjezdica, a da su dolazili u ovaj hotel da se zabavljaju. Moram još jedanput istaći, bio sam u puno hotela po svijetu, čak nisam ostavljao toliko mnogo recenzija, ali ovaj hotel je nadmašio sva moja očekivanja što se te tiče sadržaja, ambijenta, opuštene atmosfere, vedrine u njemu. Ako se ikad vratim u Rigu, samo ovaj hotel dolazi u obzir, drugi hoteli me ne zanimaju, nisu mu nisu dorasli.”

• „Lokacija, profesionalno osoblje i kvalitet usluge.”

30 najboljih hotela u regiji 'Vidzeme'

na temelju 332.295 recenzija hotela na Booking.com-u