2. Ισραήλ κριτικές ξενοδοχείων
  3. Μητροπολιτική Περιοχή του Τελ Αβίβ κριτικές ξενοδοχείων
Μητροπολιτική Περιοχή του Τελ Αβίβ Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Montefiore 16 - Urban Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το σημείο είναι πάρα πολύ βολικό. Πολυ κοντά σε στάση λεωφορείου, αλλά μπορείς να πας παντού και με τα πόδια. Το δωμάτιο όμορφο, μεγάλο και με πολλές ανέσεις, όπως τζακούζι, μπουρνούζια, παντόφλες κλπ.»

• Brown Seaside a member of Brown Hotels Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολυ ευγενικό προσωπικό και πολύ όμορφα δωμάτια! Η τοποθεσια εξαιρετική μπροστά στην θάλασσα!»

• The New Port Hotel TLV Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία δίπλα στην παραλία, η προσφορά έξτρα πετσέτας για την παραλία, το πρόθυμο και ευγενικό προσωπικό στο πρωινό»

• Brown Seaside a member of Brown Hotels Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δεν ήταν η πρώτη φορά που μείναμε σ αυτό το ξενοδοχείο κι ο λόγος είναι ότι είμαστε πολύ ευχαριστημένοι. Πολύ καλή τοποθεσία, καθαρό πανω απ' όλα και με φανταστικό πρόγευμα.!!! Υπέροχοι άνθρωποι και πολύ εξυπηρετικοί!»

• Jaffa Garden boutique Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία είναι εξαιρετική και το προσωπικό πολύ φιλικό , το μπαλκόνι με θέα το ρολόι ήταν ότι καλύτερο για χαλάρωση μετά από μια γεμάτη μέρα. Το δωμάτιο ήταν άνετο και καθαρό , το κρεβάτι δεν ήταν πολύ άνετο . Πολύ καλή τιμή για αυτό που προσφέρει!!!»

• Crowne Plaza Tel Aviv City Center, an IHG Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«πολύ καλη τοποθεσία δωρεάν τσεκ Ιν στις 11:00am δωρεάν λεωφορείο που σε πάει στην παραλιακή ζώνη κάθε δυο ωρες ευγενέστατο προσωπικό φιλικό και έτοιμοι να σε εξυπηρετήσουν και να σε βοηθήσουν για ότι χρειαστεί η κυρία Μήδεια μας πρόσφερε και δωρεάν κρασί στο δωμάτιο με φρουτα εξαιρετικές εκδρομές που κανονίζουν και σε παίρνουν από το ξενοδοχείο εμείς πήγαμε Ιερουσαλήμ και βηθλεεμ κοντά υπάρχει εμπορικό κέντρο και αγορά φαγητού sarona market από το αεροδρόμιο με 50€ η μεταφορά»

• Crowne Plaza Tel Aviv City Center, an IHG Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«H topothesia»

• Florentin House Βαθμολογία σχολίων: 8

«σε γενικές γραμμές ήταν πολύ καλό (άνετο, με καθημερινή καθαριότητα, αρκετά κοντά στην παλιά πόλη)»

• Close Βαθμολογία σχολίων: 2

«Το μόνο που άξιζε ήταν η τοποθεσία. Ήταν κοντά στην αγορά.»

• Mendeli Street Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλή τοποθεσία, καθαρό ξενοδοχείο, προσωπικό πολυ εξυπηρετικό. Η διευθύντρια Mrs Gili Idan πάντα πρόθυμη να βοηθήσει για ότι χρειαζόταν. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Σίγουρα θα ξαναπάω»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Μητροπολιτική Περιοχή του Τελ Αβίβ

βάσει 190.290 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com