3. Област Стара Загора отзиви за хотели

„Всичко.“

• Best Boutique Hotel Оценка от отзивите: 7

„Закуската беше добра“

• Хотел Железник Оценка от отзивите: 1

„Няма закуска. много, много лоша хигиена.“

• Хотел Казанлък Оценка от отзивите: 8

„Отлична локация, чисто и уютно, вежлив персонал.“

• Хотел ЦЕНТРАЛ Оценка от отзивите: 9

„Топ локация, на пъпа на Стара Загора. Хубава, голяма и чиста стая.“

• Hotel Alisa Оценка от отзивите: 6

„Приятно разположение на края на градчето - зеленина, птички. Персоналът са съдействащи симпатяги - благодарим им!“

• Спа Хотел Калиста Оценка от отзивите: 10

„Страхотно местоположение, заобиколен от зеленина. Тишина и спокойствие. Възможност за почивка. Доволни сме от балийския масаж.“

• Атмосфера Балнео Хотел и СПА Оценка от отзивите: 10

„Изключително ме радва, когато туризмът в България се развива и не отстъпва по нищо на Европейските и дори световните стандарти за удобство, обслужване, храна и най-важното- добре обучен и учтив персонал! Хотел Атмосфера е скрит между вр. Шипка и вр. Бузлуджа, на които можеш да се наслаждаваш от собственото си джакузи в чисто новите им стаи! На стратегическо място, от което лесно можеш да посетиш толкова красиви кътчета на България! Балнео и спа хотелът предоставя също възможността да релаксираш с помощта на процедурите, които предлагат за цялото тяло, а когато говорим за стандарти- не пропускайте и магнезиевият басейн, който възстанови тялото ми изцяло. Толкова много удобства… със сигурност ще се върнем, за да се отдадем и на останалите!“

• Семеен Хотел Берое Оценка от отзивите: 9

„Мястото е спокойно, на чист въздух и с хубава гледка към Балкана. Храната им в ресторанта е чудесна - натурална и качествена. Много ми хареса, че ни бяха оставили в стаята по бутилка вода, чай и кафе. Има и електрическа кана. Стаите са просторни, добре обзаведени. Разположението е идеално за разглеждане на Стара Загора и околията, ако сте е с кола. Любезен и отзивчив собственик.“

30-те най-добри хотела в Област Стара Загора

въз основа на 20 062 отзива за хотели на Booking.com