2. Egipat: recenzije hotela
  3. Južni Sinaj: recenzije hotela
Južni Sinaj Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Villa 22 Prosječna ocjena: 8

„Lokacija je izvrsna, sve je blizu. Osoblje je ljubazno.”

• „Ljubaznost i uslužnost”

• Solymar Naama Bay Prosječna ocjena: 5

„Svidio mi se doručak, i osoblje je jako ljubazno i susretljivo. Svaku večer su imali neka događanja, a najviše mi se svidio mini disco za djecu. Jako vode računa o održavanju okoliša. Na bazenu imate osobu kojoj se možete obratiti za izlete koji suodlično organizirani. Organiziran je i autobus sa ulaznicom za na plažu.”

• „Boravili smo u ovome hotelu 13 noćenja! Sadržaji aqua parka, spa, 5 restorana stvarno luksuz kakav još nismo vidjeli. Hrana je bila fantastična,prilagodljiva i raznolika,posebno nam se svidio kuhar koji je spremao desert Om ali, te konobar Al Nasir. Već smo bili u Sharm el Sheikhu prije 3 godine u drugom hotelu za iste novce samo što im je hrana bila užasna te nisu imali aqua park niti slične sadržaje. Zato strogo preporučujemo baš ovaj hotel jer se do njega odmah nalazi i drugi hotel od istog vlasnika te se možeš koristiti njihovim sadržajima (aqua park, hrana, piće). Naravno doći ćemo i mi ponovno. Pozdrav od Maleša!”

• „Nezaboravno iskustvo! Sadržaji aqua parka, spa, 5 restorana stvarno luksuz kakav još nismo vidjeli. Hrana je bila fantastična,prilagodljiva i raznolika,posebno nam se svidio kuhar koji je spremao desert Om ali, te konobar Al Nasir. Već smo bili u Sharm el Sheikhu prije 3 godine u drugom hotelu za iste novce samo što im je hrana bila užasna te nisu imali aqua park niti slične sadržaje. Zato strogo preporučujemo baš ovaj hotel jer se do njega odmah nalazi i drugi hotel od istog vlasnika te se možes koristiti njihovim sadržajima (aqua park, hrana, piće). Naravno doći ćemo i mi ponovno. Pozdrav od Maleša!”

• Sheikh Mousa Bedouin Camp Prosječna ocjena: 9

„Doručak je bio dobar, međutim u dogovoreno vrijeme nikoga još nije bilo u kuhinji i čekali smo skoro pola sata. Osoblje je bilo ljubazno i cijeli kamp je lijepo uređen i održavan.”

• „Sve”

• Solymar Naama Bay Prosječna ocjena: 9

„Hotel nije prevelik, hrana je raznovrsna,jedino što nije uz plažu, plaža se nalazi oko 15 minuta hoda ali ima organizovan prijevoz do plaže i nazad čitav dan.”

• Amphoras Blu Prosječna ocjena: 10

„Od samog osoblja,usluge, urednosti soba ne mogu se odlučiti sto mi je bilo bolje!”

• „Osoblje je izrazito ljubazno. Hrana i više nego raznovrsna i drugačija svaki dan. Plaža je odmah ispred hotela i ima sarolik koral. SVE POHVALE.”

30 najboljih hotela u regiji 'Južni Sinaj'

na temelju 269.164 recenzija hotela na Booking.com-u