South Aegean Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Angela Downtown Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, розташування та смачний сніданок Швидке розселення та ввічливий персонал, гарний басейн“

• Sun Beach Lindos Оцінка за відгуками: 10

“Дуже все сподобалось, пляж, парасолі - відмінно, помешкання також, система - все включено -дуже все смачно, великий вибір страв, морозиво, напої в барі на пляжі цілий день- просто неймовірно. Басейн, ввечері розваги. Дякую за неймовірну неділю, обов'язково всім рекомендую. Повернуся знову. В травні такого відпочинку ще не було, погодні умови, температура води, тепло, комфортно на 100%. Ви в моєму серці назавжди 🇺🇦❤️❤️❤️“

• D'Andrea Mare Beach Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер нам дуже сподобалось“

• Ibiscus Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Локація чудова, море неперевершене, сніданки різноманітні, персонал привітний, номер чудовий“

• Calypso Beach Оцінка за відгуками: 10

“Сильні сторони отелю це: 1. Персонал! Доброзичливі і привітні всі від ресепції до прибиральниць. 2. Харчування. Їжа якісна, а ортемегт гарний, великий вибір фруктів. Менеджер їдальні постійно в залі спілкується з гостями і має зворотній звʼязок, офіціанти вправні і швидкі. 3. Достатня кількість шезлонгів 4. Приємна ціна відпочинку 5. Відносна близкість до аеропорту, тому ціна на таксі зовсім невелика. Користувалися послугою від Booking.“

• Hotel Cyclades Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось, комфортний номер з усіма умовами, готель близько до берегової лінії, привітний персонал, смачний сніданок, окреме задоволення це відкритий балкончик з чудовим видом 🥰❤️“

• Ftelia Black Villas Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто в номері. Приємний персонал. Смачні сніданки.“

• Arion Bay Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Приємний персонал готелю . Завжди раді допомогти . Ввічливі і доброзичливі . Хазяїн готелю люб'язно відвіз нас до аеропорту в останній день .“

• Sellada Beach Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування на першій лініі від моря. В нас був номер з чудовою терасою з видом на мору,щодня ми снядали з видом на море. Затишний басейн на задньому дворі, тому коли був вітер, ми з дітьми відпочивали там. Привітний персонал. Ми були задоволені відпочинком в цьому готелі“

• Maritime Оцінка за відгуками: 10

“Знаходиться прямо біля зупинки громадського транспорту,це великий плюс.Ремонт старий,але все чисто і охайно,рекомендую.“

30 найкращих готелів в регіоні South Aegean