2. Emiráty hodnocení hotelů
Sharjah Emirate Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Nova Park Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Vše ok“

• The Chedi Al Bait, Sharjah Průměrné hodnocení: 10

„V tomto hotelu jsem se cítila opravdu krásně. Je ve staré části města a hotel má překrásného ducha. Vše doplňovaly modlitby z okolních mešit, které nám vůbec nevadily. Celý interiér a hra stínů přes den a nasvícení přes noc, to je něco neopakovatelného. Vše je stylově a vkusně zařízené. Úžasné snídaně a večerní bufet byl opravdu zážitek - místní pokrmy, které byly výtečné a ty dezerty… Byl nám i dovolen využívat bazén, který je v jiné nové části hotelu, kde jsme byli úplně sami. Personál byl naprosto úžasný, perfektní rodinný přístup. Paní Jimbek byla naprosto úžasná! Hotel se nachází dál od moře, cca 5-10 minut, hotelový vůz vás na pláž odveze. Jedná se o pláž u uzavřeného hotelu, která je průměrná, ale i tak to za to stojí, navštívit tento hotel, to jak se budete cítit vám to vynahradí. Není plný pouze ruských turistů jako jiné hotely, potkáte zde pestrou škálu turistů a zajímavých lidí.“

• The Act Hotel Sharjah Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající snídaně a večeře, speciální poděkování patří ASHRAF, moc fajn číšník, ochotný, usměvavý, proklientský, víc takovýchto lidí v hotelu. Čisté pokoje, bazén na střeše, hotel na úrovni, pokoj volný od 12, mezitím dopoledne strávené u bazénu.“

• CREEK GATE HOTEL-BAITHANS Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita“

• Coral Beach Resort Sharjah Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo naprosto perfektní, stravování luxusní, chválíme celý personál, byli vstřícní, nápomocní, milý. Obzvláště Minzawoo, který nám každý den dokonale uklidil pokoj. Pláž nádherná, bazén vyhřívaný. Celý pobyt jsme si moc užili“

• Sharjah Plaza Hotel Průměrné hodnocení: 4

„Poloha hotelu“

• Nova Park Hotel Průměrné hodnocení: 8

„V hotelu jsme strávili jen pár hodin, vybrali jsme si ho, protože jsme odlétali v noci z blízkého letiště v Sharjah. Personál byl velmi ochotný, pokoj, nebo spíš studio s malou kuchyňkou by nám vyhovovalo i na delší pobyt.“

• Sheraton Sharjah Beach Resort and Spa Průměrné hodnocení: 9

„Pokoj s výhledem na moře a balkonem byla dobrá volba. Pokoj byl prostorný, komfortně vybavený, k dispozici varná konvice, káva, čaj. Lahve s pitnou vodou byly denně doplňovány v dostatečném množství, úklid perfektní, častá výměna ložního prádla i ručníků. Snídaně s možností výběru jídel z různých mezinárodních kuchyní, velmi bohaté a s dostatečným časovým prostorem. Personál hotelu je milý, vstřícný a velmi ochotný. Písečná pláž navazuje bezprostředně na hotel, s pozvolným vstupem do vody.“

• The Act Hotel Sharjah Průměrné hodnocení: 8

„Ochotný personál“