Doties uz galveno saturu
Roja Municipality Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

„Viss bija jauki ❤️“

• Trommeļa brīvdienu mājiņas-kempings Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Vairāk nekā apmierināta ar uzturēšanos Trommeļu kempingā. Tā noteikti ir vieta, kur es vēlētos atgriezties, vieta, lai atpūstos no ikdienas darbiem. Ļoti laipns un atsaucīgs saimnieks, skaista un sakopta vieta ar lielu bērnu rotaļu laukumu. Skaista un gaumīgi iekārtota mājiņa, ir viss vajadzīgais, lai pavadītu bezrūpīgu atpūtu, virtuvītē ir viss nepieciešamais, lai pagatavotu ko ēdamu, Pieejami velosipēdi, grills, ugunskura vieta. Ļoti tuvu pludmale. Iesaku!“

• Hotel Mare & Restaurant Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Paldies, patika viss un visvairāk,jaukā apkalpošana..“

• Hotel Mare & Restaurant Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Patika laipnība un viesmīlība - bija auksta aprīļa diena, bet numuriņš bija tik silti sasildīts:) Arī dzīvojām "dārgākā" numuriņā nekā pieteicām, jo nebija daudz viesu un saimniece tā laipni ierosināja. Paldies!“

• Trommeļa brīvdienu mājiņas-kempings Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Jauka, klusa vieta nakšņošanai.“

• Roses Holiday house Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss 100%.jutamies gaiditi,saimnieki viesmīligi un looooti laipni.“

• Hotel Mare & Restaurant Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Paldies personālam par rūpēm, lai atslēgu saņemšana būtu ērta, lai iepazīstinātu ar visām pieejamajām iespējām un nodrošinātu, ka brokastis ir piemērotākajā laikā.“

• Trommeļa brīvdienu mājiņas-kempings Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss bija tīrs un ērta lokacija - slēgta sēta (kas pateicīga ģimenēm), aktivitātes bērniem, skaista un silta mājiņa. Un arī mazu suni atļāva ņemt līdzi, kas bija milzīgs ieguvums mūsu acīs. Brīnišķīgi un pretimnākoši saimnieki ☺️“

• Hotel Mare & Restaurant Viesu sniegtais vērtējums: 10

„No paša sākuma bija laba komunikācija, detalizēti izskaidrots kā un kur saņemt atslēgas, pārsteidza, ka tika uzjautāts, cikos es vēlos brokastis, lai būtu siltas. Brokastīs saimniece bija ļoti komunikabla, no sirds izrunājās, izklāstot jaunākos pilsētas notikumus un nākotnes plānus. Ļoti jauka kundze, kas atstāja labu garastāvokli visai dienai. Vislielākais prieks bija par to, kad aizmirsu sev vērtīgu lietu numuriņā, saimniece bija tik pretimnākoša un nākamā dienā to nosūtīja caur pakomātu uz manu adresi, par ko esmu ļoti pateicīgs! Es noteikti visiem ieteikšu Hotel Mare, jo tur ir lieliska un droša atmosfēra! Paldies, es atgriezīšos!“

5 vislabākās viesnīcas reģionā Roja Municipality

Balstoties uz 1 104 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā