3. Apulie hodnocení penzionů a B&B

„Čistota a pořádek v místnosti, Poloha nemovitosti Laskavost personálu“

• B&B Marilu Vacanze by MONHOLIDAY Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní úklid, vstřícný personál.“

• Pietra Pesara Průměrné hodnocení: 10

„Krásne a klidne místo. Majitelka svoji praci žije. Vše je vyladene do posledního detailu. Radost zde byt.“

• BARI SUPPA _ Terrace & Garden _ Průměrné hodnocení: 1

„V dotazníku chybí varianta, zdali vůbec k ubytování došlo. Bohužel k ubytování nedošlo i přes potvrzení , že je rezervace je potvrzena. Zůstali jsme s kamarádkou na ulici. Již nebudu přes Booking objednávat. I přes moji stížnost nikdo nereagoval, nedostali jsme žádné odškodnění ani omluvu. Velké zklamání, velmi náročná noc, už nikdy více!!!“

• B&B LA STORIA Průměrné hodnocení: 8

„Čistý, nově zařízený pokoj s koupelnou, pohodlná postel, nová čistá klimatizace. Základní vybavení k dispozici. Hned naproti super pekárna s čerstvou kávou. Kousek odtud menší supermarket a další obchody. Dobrá vzdálenost od autobusového a vlakového nádraží, cca 10 minut pěšky. Hostitel byl nápomocný, využili jsme jeho nabídky odvozu z letiště. Neuměl sice ani slovo anglicky, což bylo trošku funny, ale pomocí překladače jsme to zvládli :)) Odvoz a turistická taxa se platí na místě v hotovosti.“

• Affittacamere Luluc Průměrné hodnocení: 9

„Blízko pěší chůzi do centra. V ubytování příprava na kávu, čaj, ručníky, fén, hygienické potřeby. Ubytování je patrové, úzké schodistě. V prvním patře manželská postel, příprava na kávu, čaj, lednice, menší balkón do ulice, WC menši prostor. V duhém patře koupelna s WC, manželská postel, velká terasa. Ráno nám dovezli snídani, čerstvé croissanty. Ubytování čisté.“

• Duomo Guest House Průměrné hodnocení: 10

„Pan hostitel byl velmi milý a vstřícný ke všem našim požadavkům. Pokoj byl čistý hezky vybavený, pro rodinu je to na ty dva tři dny dostačující, pro pár to bude úplně super. Dá se v pokoji základně uvařit (s dětmi jsme dělali těstoviny s pestem, nic složitého). Snídaně v blízkém baru byly milým zjednodušením ranní výpravy ven. Ubytování je přímo v centru města u hlavní katedrály, přesto nás v noci ani ráno nerušil hluk ulice.“

Apulie – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 675 895 recenzí B&B a penzionů na Booking.com