Pirineo Catalán Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Ciche i spokojne miejsce z dala od cywilizacji. Bardzo serdeczna i pomocna właścicielka.”

• „Perfekcyjna lokalizacja! Tuż przy głównej atrakcji miasta. Hotel przepiękny o bogatej historii. Pokoje czyste i wygodne. Wspaniały taras i ogród. Przemiły personel. Pani oprowadziła nas po obiekcie, podzieliła się z nami historią hotelu oraz była niezwykle pomocna :) Zostaliśmy poinformowani, że jeśli nie uda nam się zjeść na mieście to możemy bez problemu skorzystać z jadalni (dostępna mikrofala, ekspres do kawy, czajnik, naczynia, sztućce, kubki, herbaty). Dodatkowo Pani z recepcji przed śniadaniem pokazała nam wszystko co jest dostępne na śniadanie, był to bardzo miły gest. Samo śniadanie było pyszne :) Polecam ten hotel!”

• „Bardzo przyjemny ośrodek z domkami, które sprawiają wrażenie nowiutkich. Na miejsce przybyłem po godzinach zameldowania. ale personel zostawił mi kluczyki, więc udało się zameldować bez problemu. Domek niewielki, ale bardzo dobrze zorganizowany, wygodna łazienka, łóżka oraz jadalnia z kuchnią. Piękne góry dookoła. Świetna cena! Polecam.”

• „Polozenie”

• HG La Molina Ocena: 5

„Lokalizacja”

• „Miejsce dobre, nocleg sympatyczny, wifi OK, możliwość bezpłatnego zaparkowania na ulicy pod hotelem”

• „Bardzo przyjemny klimatyczny hotel położony w pięknym otoczeniu zabytkowych domków na obrzeżach miejscowości Vielha - w odległości krótkiego spaceru od centrum. Duże pokoje , duże wygodne łóżko. Smaczne śniadania w formie bufetu. Przemili gospodarze. Warty polecenia !”

• „Bardzo dobre”

• „Bardzo ładna lokalizacja zaraz koło parku cadi moixero”

• Casa Moma 1948 Ocena: 8

„Polecam! Bardzo mili i pomocni gospodarze. Pokój wygodny i czysty.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Pirineo Catalán