Пирин Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Парк Хотел Сандански Оценка от отзивите: 1

„Разходката в града“

• Хотел Андон Ангелов Оценка от отзивите: 10

„Всичко“

• Zornitza Family Estate Relais & Chateaux Оценка от отзивите: 10

„Хотела е сред природата - много добра гледка към планините, лозята. Няма замърсители, няма шумове. Спокойно и тихо място за почивка. Много хубави басейни - и външния и вътрешния. Ресторанта има много удобни тераси с добър изглед. Яденето е много добро.“

• Хотел Елит Оценка от отзивите: 10

„Много хубава локация, голяма и просторна стая, както и баня. Много чисто и добре поддържано.“

• Пирин Парк Хотел Оценка от отзивите: 9

„Закуската беше чудесна. Цените в ресторант Балкански са надути и не съответстват на количеството.“

• Hotel Apostolite Оценка от отзивите: 8

„Прекрасно местоположение извън Сандански в гората на вилната зона и до реката. Много интересен стил на обзавеждане. Храната в ресторанта е вкусна. Персонала е много отзивчив.“

• Интерхотел Сандански Оценка от отзивите: 9

„Закуската беше превъзходна. Местоположението на хотела е уникално. Персоналът беше много внимателен. Има какво още да се желае по отношение на хигиената в басейните и около тях. Бяхме за една нощувка, но искахме да ползваме СПА процедури на следващия ден. Наложи да освободим стаите по рано, заради това че е имало настаняване в тях след нас. Не знам каква е политиката на хотела, но при толкова много стаи едва ли се е стигнало до нашите и това остави нотка разочарование у нас.“

• Хотел Банско СПА & Холидейз Оценка от отзивите: 6

„Чисто и вкусна храна“

• St George Ski & Holiday - Half Board & All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Удобно разположение, много просторни и добре оборудвани апартаменти. Много просторен и интересен детски кът. Храната в ресторанта е богата като меню! Любезен персонал.“

• Тринити Резидънс Банско Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен хотел, любезен персонал, чудесно местоположение.“

30-те най-добри хотела в Пирин

въз основа на 58 979 отзива за хотели на Booking.com