2. Тайланд отзиви за хотели
  3. Тайланд отзиви за хотели
Pattaya Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Royal Twins Palace Hotel Оценка от отзивите: 10

„ХОТЕЛА е много голям, всички стаи са просторни и удобни, почистват се всеки ден. Района е на втора линия, лесно достъпен и тих, като същевременно всичко е наблизо, молове, ресторанти, аптеки и всичко необходимо. ХРАНАТА е добра, разнообразие за всеки вкус, имаше и по пикантна, но това е нормално за този край. ПЕРСОНАЛА навсякъде; хотел, ресторант, много отзивчив, усмихнат и услужлив. Басейна е красив, голям с джакузи. Всичко ни хареса, препоръчвам на всички.“

• DeeProm Pattaya Hotel Оценка от отзивите: 9

„Персонал“

• Hotel Zing Оценка от отзивите: 10

„местоположение“

• Mera Mare Pattaya Оценка от отзивите: 7

„Разположението“

• Ivory Palace Hotel Оценка от отзивите: 7

„Добро разположение приветлив персонал и чисто“

• Viking Resorts Оценка от отзивите: 7

„Персонал“

• The Heritage Pattaya Beach Resort-SHA Оценка от отзивите: 8

„Хотела е с много добра локация, на брега, близо до магазини, заведения за хранене на достъпни цени и нощния базар, който е руски. Стаите са просторни, чистят се всеки ден. Персонала е много любезен и отзивчив. Най-силно впечатление ни направи красиват градина, която градинарите почистват без прекъсване. Басейните са три, чисти, много големи и добре подържани. Ще се върнем с нетърпение.“

• Bella Villa Cabana Оценка от отзивите: 10

„ХОТЕЛА е на брега, всички стаи с изглед към морето, просторни и удобни, почистват се всеки ден. ХРАНАТА добра, разнообразие за всеки вкус, имаше и по пикантна, но това е нормално за този край. ПЕРСОНАЛА навсякъде; хотел, ресторант, много отзивчив, усмихнат и услужлив. Басейна е красив, голям с джакузи и много добри условия за деца. Има много добре поддържана пешеходна алея за разходки с ресторанти и музика. Всичко ни хареса, препоръчвам на всички.“

• Kudos Parc Pattaya Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е чудесен. Модерни и чисти стаи. Персонала е любезен и готов да помогне. Богата закуска. В близост има много заведения за хранене и магазинчета, дори и нощен пазар. Басейна е чудесен, като препоръка - може да увеличите броя на шезлонгите“

• Honey House 3 Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше отлично , приятна атмосфера , добра локация“