2. Оман: відгуки про готелі
  3. Muscat Governorate: відгуки про готелі
Muscat Governorate Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Carnelian by Glory Bower Hotels Оцінка за відгуками: 9

“Достатньо чисто. Візуальне оформлення. Близько до аеропорту Бассейн, та гарний краєвид з даху“

• IntercityHotel Bawshar Muscat Оцінка за відгуками: 7

“Воно нове, чисте, зручне місце розташування.“

• InterContinental Muscat, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Вразило прибирання 3 рази на день. Смачна їжа, гарне обслуговування, гарні і затишні номери. На території готелю можна орендувати каяки. Три варіанти басейнів з різною глибиною. Дуже доброзичливий персонал“

• The Platinum Hotel by Royal Titan Group Оцінка за відгуками: 8

“Чудове розташування готелю, смачний сніданок, неймовірний вид з верхнього поверху, де розташований басейн, співвідношення ціни і якості.“

• Centara Life Muscat Dunes Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Готель загалом непоганий. Досить чисто, якщо не вдаватись в нюанси (типу розводи на дверях, не дуже "свіжі" стіни, не якісне прилягання віконної рами до вікна (була щілина). Я тут була два рази. В першому номері у ванній кімнаті було не дуже чисто, але сам душ був чистий. Наступного разу ванна кімната була такого ж плану, але в самому душі не вистачало однієї частини дверці, її просто не було (318 номер). Плюс - немає ні гелю для душу, ні шампуню (треба просити). Якість вайфай - дуже посередня. Останнього разу він відключився вночі і його не було до 9 ранку (до моменту мого від"їзду). Щодо персоналу - він дуже привітний. Якщо щось необхідно - завжди допоможуть. Але є нюанс з доставкою. Якщо ви замовляєте щось через Талабат, то замовлення не принесуть вам в номер. Обов"язково зателефонують з ресепшн і попрошуть спуститись і забрати замовлення.“

• Golden Crown Hotel Alseeb Muscat Оцінка за відгуками: 9

“Готель розміщений на схід від аеропорту. В готелі чисто, є кондиціонер, холодильник, чайник. М'яке ліжко. Щодня видають 0,5 літра питної води. Хороший вайфай. Персонал доброзичливий. Тихо. Невеликий супермаркет знаходиться поруч, а Лулу з прекрасним вибором продуктів - в 20 хвилинах ходу, як і море. Хороше співвідношення ціна-якість.“

• Al Hail Waves Hotel Managed By Centara Оцінка за відгуками: 9

“Мені сподобався мій номер! Затичншо, чисто. Я попросила заселятися раніше, і мені пішли на зустріч. В готелі є басейн, спортзал, всим можна користуватися! Є прекрасна тераса з виглядом на море і на місто! Сніданок смачний: шведський стіл, бери всього до схочу. В номері був чайник, вода, кава/чай. Привітний персонал. Величезне ліжко!“

• Centara Muscat Hotel Oman Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово, смачний сніданок, відмінний сервіс“

• Al-Saif Grand Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Номер був великій. Кузня у номері. Сторона яка від дороги, дуже тихий номер. Поруч великий супермаркет та багато гарних ресторанчиків“

30 найкращих готелів в регіоні Muscat Governorate