2. Comentarii despre hoteluri în Oman
  3. Comentarii despre hoteluri în Muscat Governorate
Muscat Governorate Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „micul dejun diversificat. in camera exista apa, cafea, ceai”

• Crowne Plaza Muscat, an IHG Hotel Scor din comentarii: 7

„Piscina, mâncarea.”

• HAFFA HOUSE HOTEL Scor din comentarii: 10

„pentru o familie cu doi baieti mici 2 si 5 ani a fost absolut perfect. Personalul a fost amabil profesionist si foarte prietenos. Am avut un sejur excelent si ne gandim sa revenim”

• „Ambianța, curățenia, liniștea, calitate serviciilor, micul dejun. Totul la superlativ.”

• IntercityHotel Muscat Scor din comentarii: 9

„Facilitățile. Raport calitate-preț.”

• Swiss-Belinn Airport Muscat Oman Scor din comentarii: 10

„Totul, curățenie, amabilitatea, serviciile și recomand restaurantul. Un chef egiptean, cu gusturi originale👍”

• „Totul a fost perfect”

• Jumeirah Muscat Bay Scor din comentarii: 10

„Unul dintre cele mai bune hoteluri in care am stat!🔝 Mancarea foarte foarte buna, micul dejun foarte vast! La cina totul era proaspat, se prepara pe loc de la fructe de mare pana la diverse tipuri de carne. Copiii s-au simțit foarte bine, le-a placut absolut tot incepand de la dulciurile si inghetata home made servite pana la piscina cu apa incalzita!”

• Maani Muscat Hotel & Suites Scor din comentarii: 10

„Maani Muscat Hotel & Suites este un hotel foarte bun, foarte ospitalier, cu dotări și servicii de nota 10. Food-bar-ul organizat într-una din seri a fost foarte variat, cu mâncăruri excelente! Camera foarte mare, spațioasă, cu un pat imens! Bonus - piscina.”

• Centara Muscat Hotel Oman Scor din comentarii: 10

„Curățenie, personalul de nota 10”

Cele mai bune 30 hoteluri din Muscat Governorate