Messinia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sofotel Ocena: 8

„Czysto, duży pokój, odpowiedni stosunek jakości do ceny”

• Hotel Fotini Ocena: 10

„bardzo czysto, pyszne śniadanie”

• Karalis City Hotel Ocena: 10

„Czyste pokoje, bardzo wygodne łóżko, smaczne śniadanie - wszystko zgodnie z opisem, obiekt jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. Na przeciwko hotelu znajduje się darmowy parking na którym bez problemu można znaleźć miejsce postojowe. Bardzo polecam :)”

• „Miła obsługa, dobre śniadanie”

• Agrothi Ocena: 9

„Lokalizacja jest wspaniała. Idealne miejsce na odpoczynek od zgiełku i tłumów. Bardzo dobrze zaopatrzone miejsce, zarówno w sprzęt jak i wyposażenie kuchni. Wspaniały taras, z którego widoczne jest morze.”

• Pharae Palace Ocena: 10

„Bardzo dobre położenie tuż przy morzu.”

• „Bardzo dobry hotel! Miła atmosfera. Wspaniała obsługa, smaczne śniadanie. Widok na morze i duży balkon. Można zaparkować na ulicy przy hotelu lub przy morzu. Szczerze polecam, to był dobry wybór!”

• „Wspaniały właściciel i bardzo miły personel. Cudowny piesek pilnujący dobytku. Genialna lokalizacja - ok. 1km od głównej części deptaku. Pod hotelem całkiem dobra knajpa. Pokój wystarczająco duży z pięknym widokiem na morze i góry - balkon w kształcie litery "L". Wydajna klimatyzacja. Duży, asfaltowy i bezpłatny parking ok. 100m od hotelu.”

• „Hotel położony w samym centrum Kalamaty. Nowy budynek i nowy pokój. Czysto i nowocześnie. Dostępność darmowego parkingu jest wręcz nieoceniona przy takim położeniu obiektu. Personel jest niezwykle przyjazny i pomocny.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Messinia