2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Mallorca Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Ibersol Siurell Průměrné hodnocení: 7

„Jídlo nebylo špatné, ale za cenu, kterou jsme za pobyt zaplatili mohlo být asi rozmanitější, očekávali jsme více. Fantastické umístění hotelu, ke krásné pláži minuta cesty. Pěkně vybavené.krásné pokoje, velká televize, skvěle fungující internet, obchod hned vedle hotelu a spousty dalších obchůdků všude kolem.“

• HSM Reina del Mar Průměrné hodnocení: 8

„Čistota,super jidlo“

• Playas del Rey Průměrné hodnocení: 7

„Bazen, snídaně v ceně, dobrá lokalita, blízko k pláži“

• Hoposa Daina- Adults Only Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný výhled na snídani.Vše čisté,pěkný výhled na moře.“

• Hotel Fenix Průměrné hodnocení: 8

„Pokoj byl čistý, matrace byly velmi pohodlné. V koupelně je větší sprchový kout, než ty klasické . Personál byl velmi milý. Ubytovali jsme se zde pouze na jednu noc, protože to byla naše přestupní stanice po příletu z letiště, které je pár minut autem od ubytování. Cca 5 minut chůze od ubytování je velké parkoviště, kde můžete zaparkovat. Ranní snídaně byla dobrá, kontinentální.“

• Hotel MiM Mallorca & Spa - Adults Only Průměrné hodnocení: 10

„Čistý hotel, výhodou jsou 2 bazény s rooftop barem. Snídaně jsou vynikající, personál super příjemný.“

• Universal Hotel Perla Průměrné hodnocení: 8

„Čistota, ochotný personál, večerní programy, kvalitní jídlo, resort přímo u pláže.“

• Seramar Hotel Luna Park Adults Only Průměrné hodnocení: 9

„Čistota Odlehlost místa od centra, je to tu klidnější“

• HSM Don Juan Průměrné hodnocení: 8

„Vše bylo OK. Až na zajištění poslední snídaně. Odjezd z hotelu 1hod před podáváním snídaní. Nahlášeno 24hod dopředu.Za cenu 12euro jsme dostali 2croisanty???? Nenachystali ani balíček, v kuchyni již byli pracovníci. V recepci nám řekli, že je vše zamčeno. Jinak pobyt OK. Spokojenost.“

• Occidental Playa de Palma Průměrné hodnocení: 9

„Poloha hotelu v blízkosti pláže a dostatečně daleko od hlučné turistické kolonády. Čisté pokoje i celý hotelový areál. Bohaté snídaně i večeře. K dispozici bazén i tělocvična.“

Mallorca – 30 nejlepších hotelů