2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Madrid hodnocení penzionů a B&B
Madrid Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Hospedaje Los Rosales Průměrné hodnocení: 8

„Blízko metra, jedna zastávka na letiště. Komunikace super.“

• Casa Sergio Průměrné hodnocení: 10

„Krásný pokoj, blízko metra“

• Le Petit Palü-Fuencarral Průměrné hodnocení: 8

„Skvělá poloha v centru Madridu, v blízkosti metra, čisté pokoje, pro jednoho malý, ale naprosto dostačující prostor na přespání, výborný a ochotný personál, možnost ponechat zavazadla před ubytováním i po odhlášení z pokoje. Výhled do světlíku. Také si můžete dát ráno kávu a malé pečivo, k dispozici na chodbě ve společných prostorách, což je super služba. Doporučuji.“

• Hostal Excelsior Průměrné hodnocení: 6

„Poloha vynikající“

• Hostal Cervelo Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá lokalita kousek od centra Metra. Menší hotel, pohodová atmosféra. Vynikající snídaně,často doplňované Personál perfektní, milý a nápomocný Denně prováděn úklid ♥️“

• Gran Via Experience Průměrné hodnocení: 5

„Poloha v centru“

• JQC Rooms Průměrné hodnocení: 7

„Pokoje mimo ruch ulic. Prostorný, čistý. Umístěný ve skvělé lokalitě“

• „Lokalita ubytování je dobrá vzhledem k blízkosti stanice metra, které Vás odveze až do centra. Snídaně byla dostačující. Není to ubytování na delší dobu, nicméně krátkodobý pobyt je v pohodě. Výborná komunikace je i s majitelem objektu, který nám vyšel ve všem vstříc a snažil se poradit. Milý a družný člověk.“

• Hostal Los Coronales Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování na jednu noc jsem si vybrala v blízkosti letiště a možnosti transferu, který hostel nabízel, protože jsem odlétala brzy ráno. Transfer odjíždí každou půlhodinu a brzy ráno jste na letišti během pár minut. Ubytování pod střechou naprosto dostačující, čisté, moderní, pohodlné. V blízkosti je supermarket, možnost nákupu jídla. Klidná lokalita.“

• Hostal La Perla Asturiana Průměrné hodnocení: 8

„Super lokalita a personál“