Doties uz galveno saturu
  3. Reģiona Marupe Municipality viesnīcu atsauksmes
Marupe Municipality Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Karpu dīķis-Kempings Viesītes Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ieradāmies šeit atkārtoti. Pirmajā reizē šeit pavadījām pāris karstās vasaras dienas, bijām sajūsmā. Šoreiz drīz pēc ierašanās mūs pārsteidza negaiss, taču pat slikti laikapstākļi mums netraucēja izbaudīt te pavadīto laiku - pelde lietus laikā bija fantastiska!“

• FAMILY HOUSE MARUPE Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Lieliski!“

• Karpu dīķis-Kempings Viesītes Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Jāsāk ar to, ka ļoti atsaucīgs personāls, kas bija ieinteresēts mums palīdzēt, lai mūsu atpūta būtu izdevusies. Ļoti labi aprīkotas mājiņas, var redzēt, ka piedomāts pie sīkumiem, lielisks skats. Daba un ainava tik nomierinoša, ka pat nejūti, ka esi turpat soļa attālumā no lielpilsētas. Noteikti kādu dienu atgriezīsimies šajā vietā.“

• Karpu dīķis-Kempings Viesītes Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti jauka mājiņa ar pilnībā aprīkotu virtuvīti un gana lielu istabu. Skats caur istabas stikla durvīm uz dīķi fantastisks, var izkāpt no gultas un pa taisno mesties ūdenī (vai laivā, ja patīk makšķerēt), patīkams un laipns saimnieks.“

• Karpu dīķis-Kempings Viesītes Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Patika atpūta tieši pie ūdens un iespēja makšķerēt un peldēties, braukt ar laivu, dēli tieši no namiņa. Lielisks relakss pēc saspringtas darba nedēļas. Patika, ka namiņi ir 4 un nav jādrūzmējas, viens otram netraucē, ir brīva pieeja peldvietai, tīrs ūdens, sakārtotība apkārtne. Patīkama virtuvīte un trauki kafijai, tējai, ēdieniem. Piedomāts pie sīkumiem, lai viesi justos patīkami. Praktiski viss pārdomāts. Apkalpošana laipna un lieliska, iespējams saņemt atbildes uz neskaidriem jautājumiem jebkurā brīdī.“

• Kempings Mūsu draugiem Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Skaista un sakopta vieta, ertas gultas. Viss nepieciesamais ediena pgatavosanai ir uz vietas- tejkanna, trauki, plits.“

2 vislabākās viesnīcas reģionā Marupe Municipality

Balstoties uz 115 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā