2. Łotwa – opinie o hotelach
  3. Łatgalia – opinie o hotelach
Łatgalia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• „Hotel ma wyjątkowe położenie - na skarpie na skraju lasu, niedaleko rzeki. Zupełna cisza i śpiew ptaków od rana. Warto wspomnieć o gościnności gospodarzy i ich umiejętnościach kucharskich!”

• HomeLike Hotel Ocena: 9

„Bardzo dobry hotel, bezpłatny parking, czajnik w pokoju. Śniadania średnie, mały wybór dań.”

• „Smaczne śniadania, miła obsługa”

• „Śniadanie jak to w tamtych rejonach. Spałem w tym hotelu kolejny raz i jak ponownie los rzuci mnie do Daugavpils, to też wybiorę ten hotel. Duży plus restauracja na ostatnim piętrze z widokiem na miasto”

• Hotel Erfolg Ocena: 8

„Było czysto, apartament był przestronny, sauna grzała bardzo dobrze.”

• Biplan City Ocena: 8

„Ładne i duże pokoje oraz łazienka. Duży parking przy budynku lub na ulicy przed hotelem. Wygodne łóżka. Bardzo miła obsługa cały czas na miejscu. Dobre ale skromne śniadanie. Tylko jajka sadzone były zimne już o 8ej. Działało ogrzewanie.”

• „Prywatny parking, polecam na krótki pobyt. Faktycznie nad śniadaniami można popracować, ale było mało gości, więc rozumiem.”

• Biplan Hotel Ocena: 10

„Parking na samochód, wewnętrzny mini ogród, gdzie można zjeść śniadanie i wypić kawę. Hotel przy trasie. Pani w recepcji przemiła i mówi po polsku.”

• HomeLike Hotel Ocena: 9

„Lokalizacja I piękny widok na miasto z balkonu. Do tego bardzo miła profesjonalna obsługa.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Łatgalia