Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Latvija - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Latgale viesnīcu atsauksmes
Latgale Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Gamma Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Ļoti labas brokastis un kafejnīca viesnīcā kur var garšīgi paēst par adekvātām cenām. Personāls laipns.“

• Olimpija Hotel & SPA Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Tīras telpas, ledusskapis koplietošanas telpā, Eden ūdens aparāts, istabas iekārtojums, labā stāvoklī duša.“

• Latgale Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Brokastis Zviedru galds ar plašu izvēli un izcilu Kafiju.“

• Restart Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss lieliski! Vecāki palika apmierināti.“

• Biplan City Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Izcila atrašanās vieta, jauks numuriņš, ļoti pieklājīgs un atsaucīgs personāls, gardas brokastis. Ļoti patika!“

• Silene Resort & SPA Egles Villa Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Palikām Egles Villā. Sākotnēji ar mūsu rezervāciju bija radušās problēmas, taču viesnīcas administrācija to lieliski atrisināja. Rezultātā mūsu pieredze pārspēja mūsu gaidas! Brokastis bija ļoti labas. Viesnīcas itāļu restorāns ir lielisks. Mūsu pasūtītais risotto bija patiešām ļoti garšīgs un skaisti noformēts. Tāpat arī tika piedāvātas dažādas papildu izklaides iespējas. Iesaku Šmakovkas rituālu tālāk pašā Silenes SPA resortā. Liels paldies par foršo pieredzi!“

• Duets Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Labas brokastis, ļoti laba kafija. Atsaucīgs personāls. Autostāvvieta sētā.“

• Kolonna Hotel Rēzekne Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Laba atrašanās vieta. Ērta auto novietošana. Draudzīgs personāls. Numuriņš bija gana liels, gultas samērā ērtas.“

• Biplan Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Brokastis garšīgas, fotogrāfijas uz sienām - kolosālas un izglītojošas!“

• Park Hotel Latgola Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Laba atrašanās vieta. Brokastis bufetes tipa. Pilnīgi pietieamas, lai ieturētu brokastis.“

20 vislabākās viesnīcas reģionā Latgale

Balstoties uz 19 140 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā