2. Τανζανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Τανζανία κριτικές ξενοδοχείων
Kusini Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Casa Beach Hotel "Casa Del Mar" Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα αφού αποφασίσαμε να μείνουμε μια επιπλέον μέρα!»

• Ananda Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό προσωπικό, τόσο στη ρεσεψιόν όσο και στο εστιατόριο. Πολύ φιλικοί και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν σε ότι ζητήσαμε!! Σίγουρα θα προτιμούμε το κατάλυμα σε φιλους που πρόκειται να επισκεφθούν το νησί αλλά και εμείς θα το προτιμήσουμε ξανά!! Asante sana ♥️»

• Jambiani White Sands Bungalows Βαθμολογία σχολίων: 3

«Ηταν σε ομορφη τοποθεσια και τα μπανγκαλοους ειχαν προδιαγραφες εξωτερικα μου αρεσε και ο χυμος του πρωινου»

• Heart of Zanzibar Bungalows Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ωραιο μεγάλο δωμάτιο και η πισίνα καθαρή. Κεντρικό σημείο και πολυ κοντα στη θαλασσα»

• SBH Monica Zanzibar Βαθμολογία σχολίων: 9

«Άνετα δωμάτια και ο περιβάλλοντας χώρος,ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό ,καθαριότητα ,και ωραία τοποθεσία πάνω στην παραλία.»

• Kinazi Upepo Beach Eco Lodge Βαθμολογία σχολίων: 9

«1. Όταν έκανα check in με έβαλαν πολύ νωρίτερα στο δωμάτιο μου. 2. Τα μαξιλάρια και τα στρώματα ήταν αναπαυτικά. 3. Είναι εξοπλισμένο με κλιματισμό, σεσουάρ για τα μαλλιά και ψυγείο. 4. Το δωμάτιο είναι μεγάλο και ευρύχωρο, είχε πάνω από το κρεβάτι τούλι για να μην σε ενοχλούν τα κουνούπια. 5. Το πρωινό είναι νόστιμο και γευστικό. 6. Το νερό στο μπάνιο ήταν πάντα ζεστό. 7. Ήταν ήσυχα χωρίς θορύβους. 8. Πολύ κοντά στο ξενοδοχείο υπήρχαν super market και μαγαζάκια για ψώνια και σουβενίρ. 9. Ο κήπος του ξενοδοχείου ήταν πολύ όμορφος και προσεγμένος. 10. Άλλαζαν τακτικά τις πετσέτες και τα σεντόνια. 11. Είχε μπαλκόνι για να απολαμβάνεις την θέα της θάλασσας και του κήπου. 12. Όταν έκανα check out μου επέτρεψαν να μείνω στο δωμάτιο και να φύγω πολύ αργότερα. 13. Το ξενοδοχείο είναι μπροστά στην παραλία. 14. Όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν ευγενέστατο. Πάντα με το χαμόγελο και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν.»

• TheSpot Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα!! Η τοποθεσία είναι φανταστική!! Τα δωμάτια είναι μπροστά στην θάλασσα με απίστευτη θέα!!! Ήταν το τελευταίο ξενοδοχείο τις 15 μέρες που μείναμε στο νησί και ήταν υπέροχο να τελειώσουμε τις διακοπές μας με τόσο όμορφες εικόνες!! Βλέπαμε τα τιρκουαζ νερά από το κρεβάτι μας!! Το δωμάτιο είχε το μεγαλύτερο και πιο άνετο κρεβάτι από όλα τα προηγούμενα ξενοδοχεία, ηταν πολύ καθαρό και το φρεσκαρουν το μεσημερι!! Διέθετε Α/C, βραστήρα, μπουκάλι με πόσιμο νερό που σας το γεμίζουν οπότε θέλετε, χρηματοκιβώτιο, κουνουπιέρες, ψυγείο και πετσέτα θαλασσης και απλωστρα στο μπαλκόνι για τα βρεγμένα!! Το highlight ήταν η Bluetooth λάμπα-ηχείο στο μπάνιο!! Καλό WIFI!! Η πισίνα (και οι ξαπλώστρες νερού)για χαλάρωση και οι ομπρέλες που σε προστατεύουν από τον αμείλικτο ήλιο, ήταν ότι έπρεπε για να απολαύσεις μια μπύρα παρακολουθώντας την παλίρροια!! Μπάνιο στην θάλασσα νωρίς το πρωί ή αργά το μεσημέρι!! Στο ενδιάμεσο χρόνο απόλαυσα την εξερεύνηση στα τραβηγμένα νερά!! Φορέστε παπούτσια θάλασσας (οπωσδήποτε), καπέλο και μακρυμανικη μπλούζα και απολαύστε αστερίες, κοχύλια, καλλιέργειες φυκιών, αχινούς, ψαράκια, παραδοσιακές βάρκες!! Το πρωινό ήταν πολύ καλό και το βραδινό επίσης!! Φάγαμε και τις 3 μέρες εκεί και το service ήταν πολύ καλό!! Δεν χρειάζεται να προ-παραγγειλεις 2-3 ωρες πριν οπως σε άλλα ξενοδοχεία!! Η Valentina και ο Roberto είναι πάντα διαθεσιμοι αν τους χρειαστείτε!!»

• Tamu Garden Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα . Το πιο καθαρό μέρος από όσα μείναμε στην Ζανζιβάρη και η Μαρία πολύ εξυπηρετική. Η τοποθεσία επίσης τέλεια. Θα το ξαναπροτιμησουμε»

• Casa Beach Hotel "Casa Del Mar" Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία και η παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο. Ο πρωινός μπουφές με μεγάλη ποικιλία και το φαγητό πολύ ωραίο με διαφορετικό μενού κάθε μέρα. Το χωριό μεγάλο και ασφαλές με όλο τον κόσμο να σε χαιρετάει χαμογελώντας. Μας άρεσε τόσο το μέρος που κλείσαμε μια επιπλέον διανυκτέρευση.»

• Serenity Luxury Villas Βαθμολογία σχολίων: 7

«Πολύ καλή τοποθεσία, καθαρά και μεγάλα δωμάτια πολύ καλή πισίνα, ωραίο πρωινό , ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό .»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Kusini

βάσει 41.902 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com