2. Латвія: відгуки про готелі
  3. Kurzeme: відгуки про готелі
Kurzeme Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Roze Villa Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасний готель: ввічливий та приємний персонал, комфортний, просторий та світлий номер, смачний сніданок 👌🏼“

• Liva Hotel Оцінка за відгуками: 6

“Готель зручний по розташуванню, але кімнати маленькі і не вистачало меблів. Вночі достатньо холодно, випрані речі не висихали протягом 3 днів.“

• Saule Оцінка за відгуками: 10

“Близько до озера, була мікрохвильова,чайник, телевізор, фен, посуд, а ще ватні диски і паперові салфетки (дружині сподобалося), зручний матрас якщо потрібно додаткові подушки, біля дому чудовий сад, привітна власниця, в горщику були цукерки і кава з цукром“

• Piejūras namiņš Оцінка за відгуками: 10

“Все було дуже чисто і зручно.“

• Liva Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування готелю, привітний персонал, в номері було все для комфортного відпочинку, особливо сподобались подушки, для мене це багато значить. Смачний сніданок, великий вибір страв та напоїв.“

• Barinu Center Apartment FreeParking Оцінка за відгуками: 9

“Зручні та просторі апартаменти , гарне розташування , зручно дібратись у різні райони міста.“

• Hostel Brize Оцінка за відгуками: 10

“Цілком непоганий хостел за свою ціну, кімната на двох людей, комфортна, чиста, зручні ліжка, з вікна нашого номера було видно море як бонус) Душові та туалети теж хороші, єдине що не довелось готовити на кухні, але там були холодильник, мікрохвильова та електрочайник. Можу рекомендувати. Трішки налякав зовнішній вигляд) Але хостелом задоволені.“

• Ezera apartment Оцінка за відгуками: 10

“Було все чудово та прекрасно, ночівля в цьому номері буда чудова, все зручно та комфортно, по- домашньому“

• Spranču Glempings Оцінка за відгуками: 7

“Розташування та відносини персонала🥰“

• Zvaigžņu māja Оцінка за відгуками: 10

“Найлепшае месца для адпачынку: прыязныя гаспадары, утульныя нумары, дзе ёсць усё неабходнае, у гасцёўні нават уладкаваны невялічкі сямейны музей. Увогуле, ўсё зроблена ўважліва для наведнікаў і ад душы. Усім раім і абавязкова вернемся зноў!“

30 найкращих готелів в регіоні Kurzeme