2. Łotwa – opinie o hotelach
  3. Krimulda Municipality – opinie o hotelach
Krimulda Municipality Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Jaunvaltes Ocena: 10

„1 małe ale wygodne, 2 obsługa super - gospodarz ulokował nas koło 22, 3 kuchenka, kawa, herbata, 4 wygodne spanie... jak dla nas idealne miejsce do przenocowania w dalekiej drodze...”

• Turaidas zieds Ocena: 7

„Miejsce jest na uboczu. Proste śniadanie. Miejsce raczej na pobyt na krótko.”

• „Bardzo spokojne miejsce”

• „Obcowanie z natura, trafiła nam się rewelacyjna pogoda. Można było obserwować gwiazdy w trakcie kąpieli w wannie z ciepła woda na świeżym powietrzu. Wygodne łóżko, ciepła pościel, piec w jurcie, rewelacyjny kontakt z gospodynią.”

• Reinis Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa, czysty pokój, świetny klimat miejsca! W resaturacji pyszne jedzenie :) Polecam!”

• „W zasadzie wszystko to 10/10. Spokój cisza,(respektowanie przez wszystkich gości ciszy nocnej). Bardzo miła obsługa. Powitanie herbatka z ziół i lipy własnego wyrobu. Wszędzie wyjątkowo czysto (przede wszystkim toalety ale też pościel bardzo czysto). Widać dbałość właścicieli o jakość a nie ilość. Pełne wyposażenie w domku w tym kawa, olej. Umeblowanie w harmonii z otoczeniem. Usytuowanie domków wśród starych drzew dębów robi świetne wrażenie. Polecamy to było bardzo miłe zaskoczenie.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Krimulda Municipality

na podstawie 234 Opinii o Hotelach na Booking.com