2. Gambia – opinie o hotelach
  3. Gambia – opinie o hotelach
Kombo South Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Zarezerwowalem lacznie 3 noce w tym miejscu.Na miejscu wlasciciel powiedzial mi,ze powinienem zaplacic 5 razy wiecej bo booking com pomylilo sie z kalkulowaniem ceny.Zostalem tylko jedna noc i opuscilem to okropne miejsce.Nie mozna zmieniac ceny na miejscu.W tym momencie musze calkowicie zmienic plan i poniesc dodatkowe koszty.Dodatkowo okolica roi sie od agresywnych psow.Szczerze nie polecam.”

• „Proszę pamiętać,iż obiekt znajduje się na wiosce. Miejsce przy plaży,gdzie panuje cisza,spokój, w okół mamy naturę. Można wypocząć,a Panowie obsługujący obiekt umila czas w postaci wycieczki po rzece,która znajduje się obok,lekcje gry na djembe. Przygotują śniadanie,lunch( standardy Afrykanskie) Na obiekcie znajduje się bar,który jest zaopatrzony w wodę,napoje,piwo. Obiekt ma bardzo duży potencjał.”

• „Wspaniała lokalizacja nad samym oceanem, w spokojnej okolicy. Zdjęcia są 100% prawdziwe. Najlepsze miejsce, w którym byłem w Gambi. Wyróżnia się atmosferą. Wspaniali gospodarze, którzy nie traktują Cię jak kolejnego gościa, tylko jak członka rodziny. Jest to miejsce nowo powstałe, nadal rozwijające się. Warte odwiedzenia. Z pewnością tam wrócę!”

• „Bardzo dobre śniadania”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Kombo South

na podstawie 580 Opinii o Hotelach na Booking.com