2. Namibie hodnocení hotelů
  3. Khomas hodnocení hotelů
Khomas Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Čisté ubytování se vstřícným personálem. Ideální pro krátký pobyt, protože se jedná o pokoje v domě obývané hostitelem.“

• Mövenpick Hotel Windhoek Průměrné hodnocení: 9

„V hotelu jsme strávili první a poslední noc v Namibii. Hotel se zrovna v té době opravoval, ale úplně jsme to nepocítili. Pokoje jsou velké a čisté. Jídlo bylo výborné, k snídani byl bohatý výběr. Součástí pobytu byla dle informací na Bookingu i polopenze, avšak nebyla to zcela pravda. Večeře znamenala pizzu v hodnotě 219 NAD na pokoj (bylo možno místo pizzy zvolit jídlo a při placení nám odečetli tuto částku, avšak až na naši žádost)“

• Mövenpick Hotel Windhoek Průměrné hodnocení: 8

„Strávili jsme zde jednu noc na začátku pobytu. Ubytování bylo prostorné a čisté. Pobyt jsme rezervovali s polopenzí, avšak v ceně byla snídaně formou bufetu. Večeře byla pouze do limitu 219 NAD na pokoj (2 osoby), tato informace není nikde na Bookingu uvedena.“

• Murangi Travel Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Vse“

• Naankuse Lodge Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně nebyla špatná, ale mohla být rozmanitější. Ubytování pěkné, osamocené, jen mezi zvířaty s krásným výhledem do přírody, na napajedlo zvířat.“

• Hotel Heinitzburg Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně byla vynikající, každé ráno perlivé víno bez omezení. Lokalita vynikající s krásným rozhledem na celé město.“

Khomas – 30 nejlepších hotelů