Greek Islands Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Mrs Chryssana Beach Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Чудові сніданки шведський стіл. Великий вибір, все дуже смачно. Чиста та доглянута територія. Вид на гори.“

• Maritime Оцінка за відгуками: 10

“Знаходиться прямо біля зупинки громадського транспорту,це великий плюс.Ремонт старий,але все чисто і охайно,рекомендую.“

• Sellada Beach Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування на першій лініі від моря. В нас був номер з чудовою терасою з видом на мору,щодня ми снядали з видом на море. Затишний басейн на задньому дворі, тому коли був вітер, ми з дітьми відпочивали там. Привітний персонал. Ми були задоволені відпочинком в цьому готелі“

• Ibiscus Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Локація чудова, море неперевершене, сніданки різноманітні, персонал привітний, номер чудовий“

• Almyros Beach Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже добре“

• Green Bay Оцінка за відгуками: 10

“Їжа, затишок, персонал, розташування.“

• D'Andrea Mare Beach Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер нам дуже сподобалось“

• Sun Beach Lindos Оцінка за відгуками: 10

“Дуже все сподобалось, пляж, парасолі - відмінно, помешкання також, система - все включено -дуже все смачно, великий вибір страв, морозиво, напої в барі на пляжі цілий день- просто неймовірно. Басейн, ввечері розваги. Дякую за неймовірну неділю, обов'язково всім рекомендую. Повернуся знову. В травні такого відпочинку ще не було, погодні умови, температура води, тепло, комфортно на 100%. Ви в моєму серці назавжди 🇺🇦❤️❤️❤️“

• Anais Collection Hotels & Suites Оцінка за відгуками: 9

“Не відразу знайшли рецепшн, готель розташований з двох сторін дороги, тому будьте уважні. Кімната велика, чиста, є навіть плита та прибори для готування, якщо ви хочете залишитися надовго. Сніданки були включені, ми були з дітьми і тільки на прохання нам приготували смажені яйця та сосиски безкоштовно. На столі шведського столу варені яйця,сир, смачні круасани та ін. Всього достатньо. Гарна локація, чисті басейни та чуйний персонал.“

• Annabelle Beach Resort Оцінка за відгуками: 9

“Приїхали ми в готель пізно, близько 23 години. Так нас одразу відправили вечеряти - звичайно, це була не повноцінна вечеря, бо вона тут до 21-30, але холодні закуски, м'ясна нарізка, овочі-фрукти та напої, в тому числі алкоголь - були. Ми зовсім не очікували, тому після довгої дороги було дуже приємно 🤗 Скажу одразу, що тут досить компактна, дуже гарна і доглянута територія, звідусіль близько до моря, небагато сходинок, до речі, є 30-метровий басейн, з поступовою глибиною, що доходить майже до 3 метрів, вода тепла, прямо біля власного пляжу (пляж - суміш дуже-дуже мілкої гальки, що більше нагадує дуже крупний пісок). Територія перед пляжем огороджена скляними вітринами, що дуже добре захищають від вітрів з моря. Щодо заходу в море- буквально пару метрів дуже мілкої гальки, як на пляжі, а потім - великі камінці та каменюки, можна льопатися хіба що біля берега, а коли вітер і хвилі - дійсно небезпечно. Праворуч - пляж іншого готеля, там дрібногальковий захід, а починаючи з глибини по коліно і далі - рівна кам'яне плато, яка простягається до повної глибини, тож ходимо купатись саме туди. Взагалі готель гарний. Номери - просторі, чисті, не нові, але все у дуже гарному стані. Їжа - ізисків тут немає, але завжди є щось смачненьке, хоч вибір невеликий, але достатній: завжди є смачна курка, філе риби та свинина, періодично телятина, качка, завжди гарніри, овочі-фрукти, найкращий вибір - на вечерю. З десертами - засада. Небагато, але смачні. Дуже активна анімація та гарні вечірні шоу ( команда із 11 чоловік - французи та італійці, мови - англійська та французька) Контингент готелю - 40% французів, 30% німці - решта італійці та англомовні, є російкомовні, але небагато. Дуже милий персонал, постійно посміхаються та добре знають свою роботу.“

30 найкращих готелів в регіоні Greek Islands

на основі 1 341 041 відгуків про готелі на Booking.com