2. Comentarii despre hoteluri în Republica Dominicană
  3. Comentarii despre hoteluri în Republica Dominicană
Greater Antilles Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Moon Palace Jamaica Scor din comentarii: 4

„NU MI-A PLACUT NIMIC LA ACEST HOTEL.”

• PENTHOUSE OCEAN VIEW Scor din comentarii: 3

„Este pe malul mării. Am primit două sticle cu apă după ce am decis ca nu avem unde să schimbăm noaptea la ora 21 o cazare care nu corespundea deloc cu descrierile.”

• Hotel Santander SD Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• Iberostar Grand Rose Hall Scor din comentarii: 10

„Locatia a fost exact cum ne asteptam. Suita cu vedere la ocean exact ca in fotografie!foarte mare camera,baia foarte mare cu 2 chiuvete,terasa foarte mare. Nu se facea curat in camera zilnic plus inca o aranjare a camerei seara!Mancarea foarte buna! Plaja frumoasa si curata cu paturi cu saltele!Divertisment zilnic,barbeque pe plaja!Personalul foarte amabil!”

• whala!bávaro - All Inclusive Scor din comentarii: 10

„Foarte ok. Foarte curat, Foarte diversificata mancarea si delicioasa”

• Catalonia Bayahibe - All Inclusive Scor din comentarii: 10

„Conditii foarte bune.”

• Saona Beach House - Bed and Breakfast Scor din comentarii: 10

„Pentru zona in care te afli si pretul platit pe cazare este super! Recomand cu toata increderea, am stat 3 nopti, 4 zile la aceasta cazare. Plajele sunt in apropiere, recomand sa vorbiti cu localnicii sa va duca cu motocicletele, recomand sa inchiriati si un tur cu barca la plaja del Gato, snorkeling in Catuano si la piscina naturala. Top plaje: Canto de la Playa Del Gato El Toro Restaurante; Flamingo sau Restaurant Saona Exista si magazin alimentar, pretul se face pe loc. Exista si magazine cu suveniruri pe insula. Nu am avut treaba cu tantarii in camera, nu a picat curentul asa cum se spune. Curatenie in camera se face, exista ventilatoare in camera, este ok. Barca publica pleaca din Bayahibe spre Saona si costa 1000 pesos. Inainte de intrare pe insula trebuie sa va luati o bratara din port la pretul de 250 pesos. Din Saona pleaca la 14:30 si costa tot 1000 pesos. Totul a fost de vis! Barca publica - Javier pentru transport pe insula si inapoi Barca pentru tur de la Casa Rosada - 50$ persoana”

• Glamour Hotel Scor din comentarii: 3

„Conditii insalubre, insecte gigantice in camera. Nu exista mic dejun si nici un fel de mancare.”

• RIG Casa Conde Scor din comentarii: 10

„Totul la superlativ. Camera este micuta, dar curata, mancarea foarte diversificată și multa. Hotelul este foarte bine amplasat.”

• Four Points by Sheraton Scor din comentarii: 10

„Locatie aproape de hotel, transfer asigurat, perfect pentru o oprire daca aterizezi noaptea inainte sa ajungi la resort-uri. Camera spatioasa, curata, mic dejun bun, internet rapid, personal top”

Cele mai bune 30 hoteluri din Greater Antilles