2. Dominikánská republika hodnocení hotelů
  3. Dominikánská republika hodnocení hotelů
Greater Antilles Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• YES PAPA! Rooms at 100m from the beach! Průměrné hodnocení: 10

„Pokoje jsou základní, ale čisté a pohodlné. Před pokoji je posezení a pěkná zahrada. Na místě je také možné dokoupit snídani. Hotel leží v centru městečka kousek od pěkné pláže. Majitelé jsou moc milí a nápomocní lidé. Byl to můj druhý pobyt a rád se vrátím znovu 😊.“

• Villa ge Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování leží kousek od centra a pláže. V okolí je několik restaurací a obchodů. Pokoje jsou prostorné, venkovní bazén je skvělý. Na střeše hotelu je pěkná terasa.“

• Diosamar Hotel y Suites Průměrné hodnocení: 9

„Pokoje moc hezké, veliká pohodlná postel. Personám se velmi snažil, byl vstřícný, což v v Dominikánské republice není úplně běžné.“

• Impressive Punta Cana - All Inclusive Průměrné hodnocení: 9

„Vynikající jídlo“

• Caribe Hilton Průměrné hodnocení: 8

„Čistý hotel, chutné snídaně, hezká hotelová pláž“

• Plaza Real Resort Průměrné hodnocení: 10

„Apartmány v těsné blízkosti pláže.Skvělý majitel,ochotný personál,pejsci vítání.Doporučuji zakoupit pobyt se stravou,je výborná,velké porce.Okolí nenabízí velký výběr obchodů a restaurací.Za nás tedy 10*.Byli jsme maximálně spokojeni.“

• Villa Verde Inn Průměrné hodnocení: 7

„Snídaně výborná. Vše ostatní průměrné.“

• Negril Palms Průměrné hodnocení: 8

„Ubytovani a restaurace primo na plazi. Plaz cista, upravovana, lehatka zdarma i rucniky. Personal a obsluha naprosto ochotni a vstricni, jen pomalejsi :)“

• BRANDON's HOSTEL AND APARTMENT Průměrné hodnocení: 10

„Velká spokojenost s personálem,s pani co me přivítala a ubytovala,, moc příjemná a ochotna ,ikdyz nemluvím španělsky /anglucky tak jsme se domluvili přes překladač ,,klidne místo par minut od pláže“

• Batey Hotel Boutique Průměrné hodnocení: 7

„SNÍDANE NECHUTNALA“