3. Comentarii despre hoteluri în Gorj
Gorj Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Anna Scor din comentarii: 10

„Un hotel deosebit de frumos. Camere mobilate cu mult bun gust Patul foarte confortabil..Micul dejun a fost excelent, o surpriza foarte plăcută.. Îl recomand din tot sufletul!”

• Hotel Aqua Scor din comentarii: 10

„Locatie moderna cu spatiu generos in camera si in baie. Este situata foarte aproape de gara, asa ca este perfecta pentru cei care calatoresc cu trenul. Personalul foarte amabil.”

• Satul Traditional Scor din comentarii: 10

„Am avut parte numai de momente plăcute în aceasta locație liniștită, înconjurată de natură. Vom reveni cu drag!”

• Pensiunea Iris Scor din comentarii: 10

„Personalul, bucătăria, mobilier, decorațiuni, facilități, etc.”

• HOTEL CARMINA Scor din comentarii: 10

„Personalul este unul la un milion , foarte bucuroși , extrem de amabili și drăguți ! Le mulțumim frumos și de abia așteptăm următoarea vacanță , tot la ei vom opta prima dată ! Mâncarea extraordinară , un bucătar de excepție !”

• HOTEL RIVER Scor din comentarii: 10

„Personal foarte amabil. Am avut nevoie de un fier de călcat iar doamna de la recepție a venit cu noi până în cameră să ni l aducă și să ne ajute cu bagajul. Am depășit și ora de check out si nu a fost nicio problemă. Camere curate cu lenjerie de pat si prosoape curate, toaleta curata. Recomand, a fost o plăcere.”

• Hotel Palace Scor din comentarii: 9

„Camere spatioase, curate. Personal foarte dragut”

• Glamping -Texas Glamping Scor din comentarii: 10

„Am revenit cu mare drag, iar proprietarul a fost la fel de amiabil și ne-a ajutat cu tot ce am avut nevoie. Locația s-a îmbunătățit din punct de vedere al facilităților. ♥️ Este superb, pot spune că ne-am încărcat bateriile😁😅💪✅️”

• Texas House Scor din comentarii: 10

„Gazda foarte prietenoasa, cazare foarte curata. Recomand”

• Hotel Goya Boutique Scor din comentarii: 10

„Curatenia impecabila si confortul camerei”

Cele mai bune 19 hoteluri din Gorj