2. Łotwa – opinie o hotelach
Garkalne Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Vanaga Ligzda Ocena: 9

„Lokalizacja”

• Baltvilla Ocena: 9

„Podróżowaliśmy grupą motocyklową i umożliwiono nam parkowanie tuż przy hotelu. Obiekt znajduje się niedaleko drogi tranzytowej, co uznaliśmy za duży plus biorąc pod uwagę piątkowe korki w Rydze. Budynek położony w pięknej okolicy, w lesie, nad jeziorem. Przywitała nas pomocna obsługa. Na miejscu znajduje się także restauracja serwująca pyszne dania. Pokoje czyste oraz przestronne. Wygodne łóżka. Śniadanie bardzo smaczne i urozmaicone.”

• Baltvilla Ocena: 10

„Bardzo fajny hotel z pysznym śniadaniem, miłą obsługą i bardzo korzystną ceną.”

• Baltvilla Ocena: 8

„Pokój przestronny i czysty. W pokoju czajnik i minibarek (za opłatą), deska do prasowania i żelazko. Łazienka zaopatrzona w suszarkę do włosów. Bardzo smaczne i urozmaicone śniadania.”

„fantástico”

„Położenie, jezioro.”

• Baltvilla Ocena: 10

„Mieszkaliśmy w apartamencie prezydenckim. Jego duże plusy to przyjemna sauna, bardzo duże łóżko, komfortowe meble w salonie i wspaniały wystrój. Śniadanie było przepyszne. Parking jest bezpłatny.”

• Vanaga Ligzda Ocena: 9

„Ładnie położone miejsce. Czyste i zadbane pokoje oraz łazienki. Wygodne łóżka i pokoje.”

• Baltvilla Ocena: 10

„Hotel rewelacyjny wszystko na najwyższym poziomie, niesamowity personel wszyscy mili uśmiechnięci czuliśmy się tam jak VIP. Byłem tu drugi raz i jeśli chodzi o pobyt na Łotwie to tylko tam będę się zatrzymywać. Hotel położony nad jeziorem można było się zrelaksować do Rygi co prawda kilkanaście km. ale z dala od zgiełku. Posiłki rewelacyjne śniadania każdy coś dla siebie znajdzie wszystko w tym hotelu dopracowane na tip top. Na pewno tam wrócę. Dziękuję wszystkim pracownikom hotelu za obsługę, szanowni Państwo jesteście profesjonalistami.”

2 Najlepszych Hoteli w regionie Garkalne

Garkalne – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie