2. Comentarii despre hoteluri în EAU
  3. Comentarii despre hoteluri în Emiratul Dubai
Emiratul Dubai Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Admiral Plaza Hotel Scor din comentarii: 7

„zona centrala in care este smplasata”

• Metropolitan Hotel Dubai Scor din comentarii: 1

„Nimik, micul dejun aproape 0 , îmi pare rău ca am plătit micul dejun, camerele pline de mucegai, a trebuit sa caut 5-6 camere pana sa fie una cat de cat mai bun ( deși toate erau pline de mucegai), persoanalul super ok, au făcut tot ce au putut sa ne ajute”

• Swissôtel Al Murooj Dubai Scor din comentarii: 10

„Locatie superba, bine amplasata, perspectivele inconjuratoare sunt spectaculoase, piscine curate, personalul extrem de dragut.”

• Canal Central Hotel Business Bay Scor din comentarii: 9

„Facilitățile, camerele mari și spațioase, personal amabil.”

• JW Marriott Marquis Hotel Dubai Scor din comentarii: 10

„Perfect all”

• „Totul”

• Golden Tulip Media Hotel Scor din comentarii: 9

„Totul a fost ok..Locatia buna,personalul la fel👍👍ce nu înțeleg ,la romanii care dau comentarii ,ca micul dejun a fost slab sau nu e diversificat..🤦‍♀️pai ce poti manca la micul dejun în afara de grătar,carne etc...romanii am impresia ca vor caviar 🙄dar ei acasa nu mananca nici o felie de paine cu gem.La micul dejun mănânci:începând de la cereale pana la fructe..ai sa mănânci ce trebuie pt o dimineața...”

• Rose Executive Hotel - DWTC Scor din comentarii: 10

„Ieftin, curat și confortabil se meritǎ încercat și aproape de centru 👍👍😍🙏”

• „Hotel aproape de metrou, personal foarte atent și receptiv la toate solicitarile clienților.”

• Wyndham Dubai Marina Scor din comentarii: 9

„Hotelul este foarte bine pozitionat, am primit un upgrade la o camera mai mare (cu un fel de living), fara sa solicitam, dar la un etaj inferior. Micul dejun foarte bun, cu posibilitate de a manca la 2 restaurante. Foarte aproape de faleza din Dubai Marina, la 10 minute pe jos de statia de Metrou. Aproximativ 20-25 minute pe jos pana la plaja. Personal foarte amabil. Accesul la Soluna Beach este un avantaj mare. Transport gratuit pana la Plaja, sezlonguri gratuite, prosoape.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Emiratul Dubai

pe baza a 1.700.500 comentarii despre hoteluri pe Booking.com