3. dolnośląskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach
dolnośląskie Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Villa- Jaś Ocena: 9

„bardzo miła Pani właściciel, bardzo dobrze wyposażony obiekt, wszędzie blisko”

• „czysty i przytulny pokój, miła obsługa”

• Chata Jaga Ocena: 10

„Idealnie czysto, piękne widoki, przyjazne zwierzętom”

• „Bardzo sympatyczny pierwszy kontakt, dogodna propozycja odbioru klucza do pokoju”

• „Łazienka”

• „Super miejsce, pokój i otoczenie wyposażone w najmniejsze szczegóły. Przemiła obsługa i otoczenie. Polecamy ,”

• „Bardzo miła przyjazna obsługa, polecam”

• Baltic Home Ocena: 10

„Wszystko super! Byłam już kiedyś w tym miejscu i wiele rzeczy uległo zmianie na plus. Jest wygodniej, bezpieczniej, właściciel jest przemiły dla gości. Żadnych problemów z rezerwacją, dostałyśmy z koleżankami duży, bardzo czysty pokój. Super miejsce na dworze, weranda z kuchnią, w którym można spędzić wieczór ze znajomymi bezproblemowo. Mile widziane psy, suczka właściciela prześliczna. Zostaliśmy poczęstowane świeżymi jajkami, wyposażenie kuchni naprawdę ekstra. Lokalizacja też świetna, blisko w góry. Duże podwórko, na którym mój pies mógł bez problemu biegać. W łazienkach czysto, ciepła woda. Na pewno wrócę tam po raz trzeci. Bardzo przyjazna atmosfera, czułyśmy się jak w domu i żałowałyśmy, że przyjechałyśmy tylko na jedną noc.”

• „Cisza i spokoj”

• „Piękna lokalizacja, klimatyczny obiekt. Wygodne łóżka. Zielony teren wokół budynku, można poleżeć na leżakach. Personel bardzo przyjazny.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie dolnośląskie

na podstawie 226 339 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com