2. Omán hodnocení hotelů
  3. Dhofar hodnocení hotelů
Dhofar Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Fanar Hotel & Residences Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající jídlo, skvělý personál, úžasné místo pro dovolenou.“

• Souly Ecolodge Salalah Průměrné hodnocení: 9

„Hezké místo přímo u moře.Žádné nekonečné pochody resortem.Super relax.Příjemní lidé na recepci v restauraci...V moři delfíni.A poblíž lodge velbloudi.Krátce krásná dovolená v přírodě ale se vším komfortem.“

• Millennium Resort Salalah Průměrné hodnocení: 8

„Hezký městský hotel s velmi pěkným bazénem a menší zahradou.Doprava mikrobusem na soukromou pláž.Čistou ale ve městě.Pěkný hotel za slušné peníze na pár dní.Hotel má dobrou polohu pro výjezdy autem.“

• Alila Hinu Bay Salalah Mirbat Průměrné hodnocení: 10

„Dobrý den moc krásná lokalita hodně soukromí a klid . Personál byl vždy nápomocný a vyhověl našim požadavků výborná kuchyně. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat za krásný pobyt,určitě rádi přijedeme příště Šimáček“

• Dar AlNoori Průměrné hodnocení: 8

„Výhled na moře. Blízko na pláž, blízko restaurace a obchod. Ochotný personál.“

• Samharam Resort Salalah Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající poloha,u moře,blízko supermarket.vyborna snídaně milý ochotný personál velká koupelna i loznice“

• أجاويد Ajaweed Průměrné hodnocení: 8

„Hotel nabízí rozlehlé apartmány, pokoje jsou dobře zařízené, postele pohodlné. Kuchyňka má základní kuchyňské vybavení (několik talířů a pánev, sporák ale nefungoval). Poloha poněkud stranou centra, ale to není problém, během krátké chvíle se dá dojet autem. Trochu problematická byla komunikace s personálem, recepční sice ochotný, ale měl velmi omezené znalosti angličtiny. Platbu vyžadoval pouze v hotovosti, neměl ale hotovost na vrácení zpět. Ručníky nejsou v hotelu vůbec k dispozici.“

• Salalah International Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo vynikající s nadstandardní péči a s velmi milým, vstřícným a usměvavým personálem. Určitě doporučuji! SUPER hotel pro cestovatele, kteří rádi cestují na vlastní pěst.“

• Crowne Plaza Resort Salalah, an IHG Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Výborná lokalita, milý personál, určitě se ráda vrátím! Hotel je starší, ale vše funguje a je všude čisto.“

• „Krásné prostředí,skvělý a milý servis,pohostinnost. Cítili jsme se jako doma,dostalo se nám vždy rady či pomoci,když jsme potřebovali. Prostředí za mě jedno z nejkrásnějších,co jsem kdy kde viděla,skvělý nápad udělat ubytování jako muzeum. Ve srovnání s podobnou cenovou relací v Ománu bezkonkurenční. Moc díky,bylo nám u vás krásně!“

Dhofar – 20 nejlepších hotelů