2. Comentarii despre hoteluri în Kenya
  3. Comentarii despre hoteluri în Kenya
Coast Region Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Sapphire Scor din comentarii: 10

„Totul la superlativ. Mulțumesc staff-ului pentru mica surpriza de ziua mea. A însemnat mult.”

• Bahari Dhow Beach Villas Scor din comentarii: 9

„Restaurant pe plaja! Piscina mare! Camere dotate cu tot ce ai nevoie! Recomand!”

• Taita Hills Safari Resort & Spa Scor din comentarii: 10

„Locația este superba, mâncarea foarte bună și diversificată, foarte multe activități pentru copii. Oamenii foarte serviabili. Ne-au lăsat sa facem safari cu mașina noastră ceea ce este un lucru minunat, ai mai mult timp sa admiri animalele în mediul lir natural. Totul a fost super.”

• Eleven Pearl Boutique Hotel & Spa Scor din comentarii: 10

„Poziționarea față de mare, arhitectura căsuțelor, amenajarea spațiilor comune, mâncarea bună și personalul amabil”

• CityBlue Creekside Hotel & Suites Scor din comentarii: 9

„Hotelul este frumos. Personalul de dimineață foarte amabil.”

• Billionaire Resort & Retreat Malindi Scor din comentarii: 10

„Locatia excelenta, mancarea buna, personalul amabil”

• AHG Lion Beach Resort Scor din comentarii: 10

„Am ales să venim la acest hotel ca să ne lom o pauză după ce am făcut un Safari și sincer a fost o surpriză fantastică! Hotelul nu este deschis de mult, totul este nou nouț și foarte frumos. Plaja este uimitoare cu pătuțuri tradiționale foarte comode, un loc uimitor ca să te relaxezi cu un cocktail. Personalul este excepțional, foarte dispuși și fericiți să te ajute. Mâncarea este servită la bufet și ăn fie care zii am mâncat ăn mod diferit, ăn particular ne-a plăcut peștele, foarte proaspăt și bun, și fructele delicioase… nu am mâncat niciodată fructe așa de bune și dulci. Cu siguranță o să ne antoarcem!”

• Raha Apartment Scor din comentarii: 9

„Gazdă amabilă, locație bună, m-am simțit bine.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Coast Region