2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
Centralna Srbija Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Biserna Dolina Uvac Ocena gostiju: 10

„Smeštaj je odličan i za svaku preporuku, čist i opremljen svim neophodnim sadržajima. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa pogledom na kanjon i jezero u kome ćete uživati u potpunom miru i tišini. Lagano se može prošetati do visećeg mosta, a samo malo dalje je vidikovac Molitva. Vesna i Dule su divni i ljubazni vlasnici koji će vrlo rado podeliti sve informacije i savete šta treba obići. Ovde ćemo se sa zadovoljstvom vratiti.”

• Queen of Zlatibor Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo savrseno od lokacije,preko udobnosti,cistoce...preukusne hrane. Osoblje ljubazno. Prijatan i ugodan ambijent.”

• Apartmani Jovanovic Ocena gostiju: 10

„Domacica Vida je apsolutni primer kako jedan vlasnik jednog objekta treba da bude,divna ,nenametljiva i apsolutno u sluzbi gosta,osecaj kao da posecujete familiju,odmah nam je na nas komentar da smo tu da provedemo godisnjicu braka dala bolji apartman,iako je i prvi bio bas super,odusevljeni smo,nadamo se da cemo provesti jos mnogo dana u njenim apartmanima u buducnosti!!! Lep pozdrav”

• A Hoteli - Hotel Izvor Ocena gostiju: 10

„Osoblje, cistoca, hrana, spa”

• Garni Hotel Jugoslavija Ocena gostiju: 7

„Lokacija i internet. Ovaj hotel je legenda Jugoslavije i podsetio sam se na neka druga vremena.”

• Exclusive Spot Ocena gostiju: 6

„Spa kutak je mali ali funkcionalan i prijatan.”

• MS Stojic Ocena gostiju: 10

„Osoblje preljubazno, gazdarica posebno divna žena. Smeštaj udoban i čist. Ima sve što je potrebno. Najprijatnije iskustvo.”

• Gorski Hotel & Spa Ocena gostiju: 10

„”

• Hotel Centar Balasevic Ocena gostiju: 7

„Ambijent”

• Vila Kruna Ocena gostiju: 9

„Izuzetno prostran objekat i sobe a naročito kupatilo.”

30 najboljih hotela u regiji Centralna Srbija

na osnovu 281 739 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu