Kreta Środkowa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Umiejscowienie willi w górach”

• Kronos Hotel Ocena: 9

„Doskonałe śniadanie, Przemiły, pomocny personel. Doskonała lokalizacja.”

• Pelagia Bay Hotel Ocena: 10

„Miły personel i czystość”

• Gold Apartments Ocena: 9

„Śniadania na plaży naprawdę super. Codziennie grzanki z dżemem truskawkowym +każdego dnia inna potrawa. Cisza i spokój, budynek daleko od ulicy.”

• Lamon Hotel Ocena: 10

„Czystość i lokalizacja”

• „Idealna opcja dla rodzin z dziećmi- w restauracji jedzenie idealne dla niemowląt- papki bez dodatku przypraw a rano owsianka na wodzie. Szczególnie polecam pokoje z bezpośrednim dostępem do wspólnego basenu- z Małym dzieckiem nie trzeba targać wszystkich akcesoriów, dodatkowo kilka kroków do baru. Super możliwość korzystania z restauracji ala carte. Personel bardzo pomocny! Panie sprzątające pokój dbały o każdy szczegół. Z okazji rocznicy którą świętowałam z Mężem otrzymaliśmy od obsługi drobny prezent- bardzo miłe!”

• „Pięknie położony hotel zadbany dużo zieleni bardzo dobre jedzenie piękna piaszczysta plaża przepiękne widoki super polecam wszystkim”

• Resol Hotel Ocena: 9

„Pobyt przed sezonem - obłożenie na początku pobytu wynosiło około 40%, co skutkowało pustym basenem i prawie pustą jadalnią. Niezłe wyżywienie, co prawda wybór ciepłych dań nie za duży, ale wszystko bardzo smaczne. Zawsze dostępne - 3 rodzaje makaronu + 3 sosy, frytki domowe, ryż, nugettsy, warzywa, tzatzyki. Pokoje przestronne, większość po remoncie. Fajny basen, niestety nie sprzątany na bieżąco, a tylko w godzinach porannych. Niezłe alkohole, w tym piwo i trzy rodzaje wina. Hotel czysty, mający własną plażę i restaurację a la carte - raz na pobyt można skorzystać, ale napoje płatne. Ogólnie hotel na 3*+. Personel miły, ale na uwagę zasługują dwie osoby - Adonis - młody chłopak stojący czasem na barze i będący kelnerem przy posiłkach. Chętnie uczy się słówek w innym języku aby uprzyjemnić pobyt, do tego mega sympatyczny. Druga osoba warta wyróżnienia, to menadżer hotelu - Petros. Pierwszy raz się spotkałem, aby menadżer stał na barze, albo był kelnerem w restauracji. Dzięki temu na bieżąco może reagować na problemy turystów, do tego bardzo sympatyczny, rozmowny i pomocny.”

• Solimar Ruby Ocena: 10

„Mały kameralny hotelik. Cała obsługa hotelu była bardzo zaangażowana, pomocna i przyjazna. Jedzenie było smaczne i zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. W szczególności na pochwalę zasługują pracownicy recepcji i kuchni oraz barmani. Baseny czyste, wszystko bardzo dobrze utrzymane. Pokoje, które otrzymaliśmy były wszechstronne i dobrze wyposażone. Na przywitanie otrzymaliśmy rakiję oraz świeże owoce w lodowce. Cała nasza grupa licząca 11 osób uważa pobyt za bardzo udany. Dziękujemy i pozdrawiamy”

• „Nowy obiekt, czysto, basen z leżakami, ładny wystrój (styl boho), śniadania do pokoju, miła obsługa.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kreta Środkowa